Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Altatás

A kérdés

13 hos baba ringatva alszik el. Hogyan szoktassam le?

Kb 10-11 hos koraig magatol elaludt mindig, kulon szobaban, kisagyban. (Nem cumis). Majd elkoltoztunk es nagyon nehezen szokta meg az uj kormyezetet. Ringatva alszik el du es este is. Nem lenne baj szamomra, viszont 7 honapos terhes vagyok es mar nem olyan kenyelmesen birom el. Valaki jart hasonlo cipoben?

jún. 6. 11:51  Privát üzenet  

A válasz
Rakd le a kiságyába, es simogasd a hátát vagy a fejét. Én nem ringatom a fiam, igy szokta meg, es ha költöznek is igy csinálnám ahogy eddig. Ha megszokja hogy elringatod, sose tudod majd letenni. En nem is kezdtem volna el, ha költözök ha nem. En a hátát szoktam simizni a fiamnak.

A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont jún. 6. 20:01 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hogyan szoktassam vissza a 6 hónapos kisbabámat a korán fekvéshez?
Hogyan szoktassam rá a cumira?
Hogyan szoktassam le hat hónapos babámat a cicin alvásról?
5. Hónapos éjjel sokat felkel hogy szoktassam le?
Hogyan szoktassam le a babám a cicin elalvásról?
4 hónapos babámat hogyan szoktassam be a kiságyba?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések az Altatás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!