Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Altatás

A kérdés

25fok van a szobában.10 hónapos kislányom hosszú újjú bodyban és ujjatlan nyári hálózsákban alszik. Szerintetek ez így jó? Nálatok miben alszik a pici?

Természetesen majd nézegetem a tarkójánál hogy hideg-e csak érdekel más mit gondol mert nálunk mindenki azt mondja túlságosan féltem a kicsit.

jún. 8. 21:46  Privát üzenet  

A válaszok
1 2 3
Hát az én lányom 25 fokban rövid ujjú body-ban, meg vékony hálózsákban alszik. De ő nem fázós típus. Te ismered a babád hőmérsékleti igényeit.

A válasz 88%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/23Időpont jún. 8. 21:55 Privát üzenet
Az én lassan 8 hós lányom rövidujjasban és rövidnadrágban alszik, plusz kis pléddel betakarom a lábait, a hosszúujjasban állandóan ébredt, melege volt.

A válasz 93%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/23Időpont jún. 8. 21:57 Privát üzenet

Hát fázni nem fog a gyerek, csak rosszul fogja érezni magát, mert félig megsül!

Ilyen höfok mellett a rövid ujjú body meg egy vékony hálózsák böven elég.

(TE sem hiszem, hogy hosszú ujjú pizsamában alszol dunna alatt!)

A válasz 83%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/23Időpont jún. 8. 21:58 Privát üzenet
A kislányom ujjatlan alul hosszú de lábfejnélküli napozóban alszik és még így is veri a víz miközben én majdnem fázom a 25 fokban. Sokáig én is mindig aggódtam, túlöltöztettem úgy ahogy én jól érzem magam de szegény izzadt mint a ló. Aztán a férjem mondta, hogy hagyjam lengébben mert ő így érzi jól magát, higyjem el hogy nem lesz beteg. Te ismered a kislányodat, ha nem izzad így akkor maradhat de többet semmi esetre sem adnék rá.

A válasz 89%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/23Időpont jún. 8. 22:11 Privát üzenet

Fiam 3 hónapos: hosszú ujjú vékony rugiban alszik (nincs body alatta) takaró nélkül és nyitva az ablak (bukóra).

Lányom rövid ujjú pizsamafelső, hosszú alsóban, szintén takaró nélkül.

A válasz 67%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/23Időpont jún. 8. 22:33 Privát üzenet
6 hónapos, hosszú újjú bodyban és lábas nadrágban alszik. Ablak bukón nyitva. Ha esetleg hajnalban hüsi van, vékony pléddel takarom be.

A válasz 38%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/23Időpont jún. 8. 22:43 Privát üzenet
25 Fokban maximum egy bodyt adj rá ha nem akarod hogy megsüljön a szerencsétlen

A válasz 62%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/23Időpont jún. 8. 23:02 Privát üzenet
Kislanyom 9 hónapos egy rugdalózóban alszik, bady nincs alatta és persze takaró sincs rajta mert csak tekereg mint egy kiskukac 😀 de mi 22-23 fokra lehűtsük a szobát alvás előtt :)

A válasz 58%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/23Időpont jún. 8. 23:31 Privát üzenet
Az én fiam 6 hónapos, rövid ujjú napozóban alszik, de még így is veri a víz.

A válasz 73%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/23Időpont jún. 9. 05:57 Privát üzenet
7 hónapos fiú, rövid ujjú body és egy vékony lábfejes nadrág.

A válasz 71%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/23Időpont jún. 9. 06:38 Privát üzenet
1 2 3

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Nyári születésű babának elég 56-os rugdalózóból 4 ujjatlan, és két hosszú ujjú? Mind talpas.
Nagyon hülye ötlet picibabát úgy öltöztetni, hogy rövid ujjú v. ujjatlan body, rá hosszú ujjú body, és kisnadrág?
Télre milyen hálózsákot ajánlotok? Hosszú ujjút vagy ujjatlant? Ujjatlan alá mennyire kell aláöltöztetni a babát?
Mennyire tartod praktikusnak az ujjatlan bodyt hosszú ujjú rugi alá?
Tescóban ilyen 3-5 db os csomagban kapható lányos UJJATLAN rugi? Vagy csak a hosszúujjú van? Bodyból tudom hogy van mindenféle (rövid hosszú ujjatlan).
21-22 fokban elég alváshoz hosszú ujjú bady meg vastag ujjatlan hálózsák? 10 hónapos.

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések az Altatás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!