Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » 25fok van a szobában.10...

25fok van a szobában.10 hónapos kislányom hosszú újjú bodyban és ujjatlan nyári hálózsákban alszik. Szerintetek ez így jó? Nálatok miben alszik a pici?

Figyelt kérdés
Természetesen majd nézegetem a tarkójánál hogy hideg-e csak érdekel más mit gondol mert nálunk mindenki azt mondja túlságosan féltem a kicsit.
2019. jún. 8. 21:46
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
88%
Hát az én lányom 25 fokban rövid ujjú body-ban, meg vékony hálózsákban alszik. De ő nem fázós típus. Te ismered a babád hőmérsékleti igényeit.
2019. jún. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
93%
Az én lassan 8 hós lányom rövidujjasban és rövidnadrágban alszik, plusz kis pléddel betakarom a lábait, a hosszúujjasban állandóan ébredt, melege volt.
2019. jún. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
83%

Hát fázni nem fog a gyerek, csak rosszul fogja érezni magát, mert félig megsül!

Ilyen höfok mellett a rövid ujjú body meg egy vékony hálózsák böven elég.

(TE sem hiszem, hogy hosszú ujjú pizsamában alszol dunna alatt!)

2019. jún. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
89%
A kislányom ujjatlan alul hosszú de lábfejnélküli napozóban alszik és még így is veri a víz miközben én majdnem fázom a 25 fokban. Sokáig én is mindig aggódtam, túlöltöztettem úgy ahogy én jól érzem magam de szegény izzadt mint a ló. Aztán a férjem mondta, hogy hagyjam lengébben mert ő így érzi jól magát, higyjem el hogy nem lesz beteg. Te ismered a kislányodat, ha nem izzad így akkor maradhat de többet semmi esetre sem adnék rá.
2019. jún. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
68%

Fiam 3 hónapos: hosszú ujjú vékony rugiban alszik (nincs body alatta) takaró nélkül és nyitva az ablak (bukóra).

Lányom rövid ujjú pizsamafelső, hosszú alsóban, szintén takaró nélkül.

2019. jún. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
39%
6 hónapos, hosszú újjú bodyban és lábas nadrágban alszik. Ablak bukón nyitva. Ha esetleg hajnalban hüsi van, vékony pléddel takarom be.
2019. jún. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
64%
25 Fokban maximum egy bodyt adj rá ha nem akarod hogy megsüljön a szerencsétlen
2019. jún. 8. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
58%
Kislanyom 9 hónapos egy rugdalózóban alszik, bady nincs alatta és persze takaró sincs rajta mert csak tekereg mint egy kiskukac 😀 de mi 22-23 fokra lehűtsük a szobát alvás előtt :)
2019. jún. 8. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
73%
Az én fiam 6 hónapos, rövid ujjú napozóban alszik, de még így is veri a víz.
2019. jún. 9. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
72%
7 hónapos fiú, rövid ujjú body és egy vékony lábfejes nadrág.
2019. jún. 9. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!