Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Aki éjjel együttalszik babájáv...

Aki éjjel együttalszik babájával az nappal hogy altatja?

Figyelt kérdés
2019. jún. 11. 13:11
 1/6 anonim válasza:
Én le szoktam mellé feküdni aztán úgy gyorsabban el alszik. Vagy pedig simogatom meg zenét rakok be neki, de igaz olyankor nem szokott sokáig aludni ha én sem alszok vele.
2019. jún. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

Nappal is a nagy ágyon aludt, következő gyereknél biztos nem csinálom így :)

De tényleg, mikor végre el tudtam altatni vagyis evés közbe bealudt akkor ott kellett végig lennem mellette nehogy leessen az ágyról, így az énidő maradt döglésidőnek, se házimunka,se egy szendvics megevése.

Mikor nagyobb lett azért kamerás bébiőr megváltás volt, azzal figyeltem a konyhából.

Szerencsére 10 hónaposan megérett rá hogy végre elkezdje használni a kiságyát, addig üvöltött benne.

2019. jún. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy. Lefekszem mellé, aztán amikor elaludt, kijövök. Vagy elalszom :)
2019. jún. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Aki azt írta, hogy attól fél, leesik az ágyról. Tedd egy szivacsra a nappali alvásnál! Mi wleve a földre tettük a szivacsot. Ezért sehogy mem eshet nagyot.Mondjuk már megtanult lemászni.
2019. jún. 11. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A nagy mellől ki tudtam osonni, néha max bementem visszaaltatni. A kicsit elaltatom kendőben, és lerakom, alszik simán.
2019. jún. 11. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia,ha elaludt,kisettenkedtem,de volt h.vele aludtam. Attol is fugg,h.mennyi idos,mennyit volt fent ejszaka. Ha fent vagy a fb-on,van Egyuttalvos csoport,nagyon jo tanacsokat tudnak adni.
2019. jún. 28. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!