Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Altatás

A kérdés

Kisfiam nem akar aludni az ágyába. Evés után elalszik a kezemben aztán lerakom a kiságyba és már fel is ébred és sír. Ti hogy csináltátok?

jún. 11. 19:30  Privát üzenet  

A válaszok

Vagy tovább simogattam úgy, hogy bent feküdt az ágyban vagy magamra kötöttem szövet kendővel (nandu hordozó kendő).

Általában az első segített. Éneklés, susogás plusz pont.

A válasz 77%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/8Időpont jún. 11. 19:50 Privát üzenet
Nem raktam le. Rajtam aludt 5 hónapig. Utána már le lehetett tenni. Mennyi idős?

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/8Időpont jún. 11. 20:41 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Egy hónapos

# 3/8Időpont jún. 11. 21:14 Privát üzenet
Én a franciaágyra raktam és mellé feküdtem, simogattam. Este gond nélkül elaludt a kisagyban, ez csak nappal volt.

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/8Időpont jún. 11. 21:14 Privát üzenet
Kis husom, persze, hogy te kellesz neki, épp csak kijött a pocakból. Testközelség és cici, semmi másra nincs most igénye, teljesen normális a viselkedése.

A válasz 65%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/8Időpont jún. 11. 21:23 Privát üzenet
Rajtam aludt 3 hónapos koráig. Fárasztó de nagyon szerettem azt az időszakot. Aztán 3 hónapos kora óta szép lassan ő maga építette ezt le. Most 7 hónapos, és már nem alszik rajtam csak nagyon ritkán.

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/8Időpont jún. 11. 21:45 Privát üzenet
Teljesen normális, hogy nem akar kiságyban aludni. Neki ez nem természetes, ez csak nekünk az, de tőle nem várhatod el.

A válasz 45%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/8Időpont jún. 11. 21:47 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Értem,köszönöm a segítséget

# 8/8Időpont jún. 11. 21:52 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Volt már valaki úgy, hogy tervezgette a jövőjét, tudta, hogy érettségi után hova akar menni tanulni, és ez a cél éltette, ezért tanult éveken át, aztán hirtelen összeomlott a...
6 hónapos kislányom nem akar hátról hasra fordulni. Hasról már tud és az oldalára is szívesen fordul háton, csak nem löki át magát. Hogy segíthetnék? Ti mit csináltatok, ami bevált?
Egyedül akar enni, ti hogy csináltátok?
Hiába simogatom a pocimat a baba nem akar úgy mozogni hogy érezzem. Ti mit csinaltatok hogy Érezzétek? 17 hetes kismama
A masodik babankra keszulunk, de mar lassan 1 eve nem akar oszejonni sajnos, van itt olyan kozuletek akinek a masodik babaja, sokara jott osze? Es mit csinaltatok mentettek dokihoz?
2,5 hónapos babám napirendje nem akar beállni. Nappal össze vissza eszegetünk, mindig máskor alszunk. Mivel anyatejes, és a cumisüveget sem fogadja el nagyon nehéz. Ti hogyan...

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések az Altatás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!