Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Kisfiam nem akar aludni az...

Kisfiam nem akar aludni az ágyába. Evés után elalszik a kezemben aztán lerakom a kiságyba és már fel is ébred és sír. Ti hogy csináltátok?

Figyelt kérdés
2019. jún. 11. 19:30
 1/8 anonim ***** válasza:
79%

Vagy tovább simogattam úgy, hogy bent feküdt az ágyban vagy magamra kötöttem szövet kendővel (nandu hordozó kendő).

Általában az első segített. Éneklés, susogás plusz pont.

2019. jún. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem raktam le. Rajtam aludt 5 hónapig. Utána már le lehetett tenni. Mennyi idős?
2019. jún. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Egy hónapos
2019. jún. 11. 21:14
 4/8 anonim ***** válasza:
Én a franciaágyra raktam és mellé feküdtem, simogattam. Este gond nélkül elaludt a kisagyban, ez csak nappal volt.
2019. jún. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
67%
Kis husom, persze, hogy te kellesz neki, épp csak kijött a pocakból. Testközelség és cici, semmi másra nincs most igénye, teljesen normális a viselkedése.
2019. jún. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Rajtam aludt 3 hónapos koráig. Fárasztó de nagyon szerettem azt az időszakot. Aztán 3 hónapos kora óta szép lassan ő maga építette ezt le. Most 7 hónapos, és már nem alszik rajtam csak nagyon ritkán.
2019. jún. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
48%
Teljesen normális, hogy nem akar kiságyban aludni. Neki ez nem természetes, ez csak nekünk az, de tőle nem várhatod el.
2019. jún. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Értem,köszönöm a segítséget
2019. jún. 11. 21:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!