Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Hogyan szoktassuk vissza a...

Hogyan szoktassuk vissza a kiságyba? Érdemes egyáltalán most, vagy később nehezebb lesz?

Figyelt kérdés

9 hónapos. Anyatejes baba. Az elején mindig a kiságyba fektettük le este (kézbe elringatva tudtuk betenni úgy, hogy ott aludt tovább...) Hajnalba kelt mindig szopizni, én pedig csak fekve tudok szoptatni, így sokszor elaludtam én is közbe, szóval nem vittem vissza és mellettünk kelt. Annyira hozzászoktunk hogy így van, hogy kb a 4.hónaptól már altatni is mellettünk altattuk, egy percig se aludt a kiságyban. (Kényelmesebb volt így nekem is, sírnia se kellett, csak elővettem a cicit, ráfordult evett és aludtunk is tovább)

Igazából azóta folyamat köztünk alszik.

Már megszoktuk, de később mi lesz így? Főleg h kb 2 év múlva kistesot is akarunk...

Mikor és hogyan szoktathatnánk vissza? Reménytelennek látom.a dolgot mert mai napig ringatva is alszik el...

Talán túlsagosan elkényesztettem, és hisztis baba is...bár lehet szepa szorongás is most van nála, mert egesz nap csak anya anya, ha nem lát ordit...

Ezért is picit gondolkodom most probalkozzak-e a kiságyba szoktatasra?!

Meg igazából most hogy ilyen meleg van, kb 4-5ször cicizik hajnalba pár kortyot mert szomjas...

Szerintetek mikor érdemes próbalkozni visszaszoktatni a kiságyba (ami amúgy egy szobába van velünk) és hogy csináljam? Kinek milyen tapasztalata van? Köszi a valaszokat


2019. jún. 12. 13:12
 1/1 anonim válasza:
Mivel kistesót szeretnétek ezért azt tudom ajánlani hogy határozottak legyetek mindketten.Ha akkor is sír mikor nem lát próbáld meg hogy nem egyből mész.Ha megcsináltad a dolgodat akkor menj vissza.Tudom nehéz lesz mert ha sír akkor sajnáljátok.De ha mindig ilyen engedékenyek lesztek nem fog egyedül aludni.De esetleg próbáld azt hogy befejteted a kiságyba és odafekszel vagy odaülsz mellé míg el nem alszik.Remélem valamit segítettem...
2019. júl. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!