Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tettetek már valaha olyat a...

Tettetek már valaha olyat a babátokkal/gyermeketekkel kapcsolatban amit végül nagyon megbántatok és hosszú ideig ostoroztátok magatokat miatta?

Figyelt kérdés

Felesleges vizsgálat, figyelmetlenségetekből adódóan baleset érte a picit, nem foglalkoztatok vele eleget pedig tudtatok volna stb.?

Mi volt az és hogyan tudtatok végül túllépni rajta?


2019. júl. 23. 20:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Sokszor, már sulisok, szerencsére egyre kevesebbszer
2019. júl. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Persze. Melyik szülő nem hibázik? Olyat nem fogsz találni!


Ütötte már meg magát miattam (rosszul fordultam), lett beteg miattam (túl melegben volt, vagy túl sokat evett), ijedt már meg miattam, és volt, hogy egész egyszerűen sírt, mert nem kapta meg, amit akart, mert tudok osztódni a tesói, a munka és minden más miatt.


Van bűntudatom sok minden miatt, és tuti fix, hogy még lesz is.

2019. júl. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
60%
Az én szüilem kb. 12 éves koromban nagyon nem foglalkozott velem csak a bátyáimmal. E miatt akkor nagyon csalodott voltam azt éreztem hogy nem érdemlem meg. Nyilván már túl jutottunk rajta de azóta sem tudok ugyanolyan boldog lenni mert most is többet foglalkozik velük mint velem de ezt már elfogadtam. Igazából csak átbeszéltük és akkor kicsit többet foglalkoztak velem. Remélem azért nem bánod hogy én is megválaszoltam a kérdésed.
2019. júl. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
33%

Igen, én pl hagytam, hogy csak másnap adják oda a gyereket. Orvosi okra hivatkoztak részben, masrészt arra a véleményükre, hogy az első éjjel az anyukának pihenni kell.

A kisbabám amikor mehettem érte, kétségbeesetten sírt, minden másik baba aludt, a nővérek semmit se hederítettek rá, és mondták, hogy egész éjjel sírt, van ilyen baba.

2019. júl. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, többször is. Egy volt nagyon kirívó mikor nagyot hibáztam. Nagyon rosszul éreztem magam, kibőgtem magam a férjem vállán és nem sajnálgattam magam tovább, a gyereknek szüksége volt rám.
2019. júl. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
4 éves voltam, amikor anyukám ablakmosás közben véletlen leemelte az ablakot a hátával, és rámesett az üvegtábla, betörött a fejem. Végül egy varratos seben kívül nem volt nagy a baj, de sokáig ostorozta magát a dolog miatt. Azért mindketten tudtuk, hogy baleset volt.
2019. júl. 23. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!