Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor mit kell tanítani a...

Mikor mit kell tanítani a babáknak?

Figyelt kérdés

Van erről valami táblázat vagy könyv esetleg?

Úgy értem, hogy mennyi idős korukban kell tanítani őket pápázni, tapsolni stb.


2019. júl. 23. 21:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet olvasni ezt azt de minden gyermek más ütemben fejlődik nem kell aggódnod időben fog pápázni, tapsolni is. Tapsolj neki idővel utánozni fog, szinte mindent tőled fog tanulni!
2019. júl. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezt érzed hogy mikor jon el az idő, látni fogod a gyereked en hogy mikor vevő uj dologra:)
2019. júl. 23. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne táblázat alapján nézz ilyeneket, mert be fogsz kattanni, hogy már két hete tudnia kéne tapsolni. Élvezd ki az együtt töltött időt, játsz vele,, ahogy jól esik. Nem azon dől el, hogy felveszik-e az orvosira, hogy holnap integetni tanítod, vagy tapsolni. Ha foglalkozol vele és beszélsz hozzá, akkor minden rendben lesz.
2019. júl. 23. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tanítottam rá külön. Amikor ment el anyu vagy anyósom stb akkor integettünk és idővel Ő is integetett. A taps pedig úgy jött, hogy mikor újat csinált vagy valami akkor megtapsoltuk. Amikor először felállt kapaszkodás nélkül akkor pedig megtapsolta magát :)
2019. júl. 23. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nutriklub oldalait szoktam olvasgatni, ott be lehet állítani a kört is, hogy hány hónapos babáról van szó. Valamint szoktam nézegetni előre a státuszvizsgálatok kérdéseit, így nagyjából tudom mit mikorra "kell tudnia".
2019. júl. 24. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
*kort (nem kört) elírtam
2019. júl. 24. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!