Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha belázasodna, fel fog ébredni?

Ha belázasodna, fel fog ébredni?

Figyelt kérdés

Kisfiam ma kapott 2 hónapos oltást kora délután. Nem adtam neki kúpot, mert nem volt sem nyűgös, sem lázas. Altatásnál is gond nélkül elaludt. Ha éjjel esetleg belázasodna, felébred? Nem akarom éjszaka lázmérés miatt felébreszteni. Ha alszik nyugodtan, hagyhatom? Első baba, aggódom nagyon.


Köszönöm a segítséget!


2019. júl. 23. 22:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem biztos,hogy felébred a baba ha lázassá válik.

Van homlokra tehető hőmérő amivel nehezebb felébreszteni az alvó gyereket és te is nyugodtabban mégy el pihenni,ha megbizonyosodtál.

Többé,kevésbé ismered a baba melegét a kezedet hozzáérinted az arcához,homlokához.

Jó a villanyfény,látni amikor kipirul a baba arca.

2019. júl. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
70%
Nyugodtan hagyhatod, ha rosszul fogja magát érezni fel fog ébredni 🙂
2019. júl. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként sem kell rutinból lázat csillapítani, főleg nem ébtesztünk fel alvó gyereket emiatt. Akkor kapjon gyógyszert ha rossz a közérzete, nyűgös, nem alszik jól-ekkor viszont láztól függetlenül is kaphat.
2019. júl. 23. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
50%
Ha megfogod a homlokát érezhető hogy forró vagy sem ne aggódj! Ha úgy érzed melegebb mint kéne akkor keltsd fel és add be a kúpot neki! Ha meg nem meleg hagyd nyugodtan aludni de figyelgesd persze nem kell egész éjszaka figyelned! Ha nagyon aggódsz akkor még most beadhatod neki és vissza altatod! Igazából mindenki mást mond erre hogy mi a helyes!A régi gyermekorvosom azt mondta hogy ha nem lazas ejszakara akkor is be kell adjam a kúpot, a mostani dr.nő nem javasolta. De ha nem volt gond nem volt lázas lehet már nem is lesz az!Ne aggódj nem lesz baj! Figyelgesd egy darabig a homlokát tedd oda a szád ott rögtön érzed mennyire meleg a gyermeked!
2019. júl. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem kell agyon aggódni, én nem ébreszteném fel, mert lázas, csak ha felébred. Előre még nem is adunk kúpot, annyira azért nem jó dolog az a kúp. Nekem egyik gyerekem se lett lázas védőoltástól.
2019. júl. 24. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kisebbik lányom mindig ébred a láztól, nagyobbik soha, sőt, magas láznál elalszik és nem lehet ébreszteni.. szóval én neki éjjel adok ha érzem, hogy lázas.
2019. júl. 25. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!