Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A éjszakai pelusban mindig...

A éjszakai pelusban mindig szokott kaka lenni reggelre?

Figyelt kérdés
mennyire szokott tele lenni mikor reggel tisztába teszitek?

2019. júl. 24. 14:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem kakilt még éjszaka. 2 hónapos anyatejes+tápszeres.
2019. júl. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Talán életében egyszer kakilt be éjszaka, valami félhomályos kaki csere rémlik még babakorából, de azt hiszem akkor is beteg volt, és fel is ébredtünk rá nem reggel szembesültem vele.

Tehát nem, nem is örültem volna ha egész éjjel székletben fetreng és kicsípje a fenekét.

2019. júl. 24. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Sose. De ez nem azt jelenti h sose cseréltem kakis pelust éjjel. :D Anyatejes volt, volt h kakalt szopi kozben, utan.. Akkor tisztaba tettem. De olyan nem volt h nem ébredtünk fel es ő kakalt ejszaka. Max reggel, mikor mar felkelt, de meg pont nem csereltem pelust. De ugye akkor ebren volt(unk)
2019. júl. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nalunk meg sose volt. Pisi viszont annal tobb. Atalussza az ejszakat,ami azt jelenti,hogy 11-12 orat van rajta a pelus es van,hogy reggelre atazik sajnos
2019. júl. 24. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Volt rá példa, hogy éjszaka besikerült, de általában reggelre tartogatja és olyankor tisztes mennyiséget aztán 1-2 órával jön a ráadás😂
2019. júl. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Soha, egyik sem kakilt éjszaka. 😊
2019. júl. 24. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!