Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A baba megszületése után...

A baba megszületése után közvetlenül ráadott első pelenkát mikor kell majd kicserélni?

Figyelt kérdés
Ti mikor cseréltétek és miért?
2019. júl. 24. 20:37
 1/6 anonim ***** válasza:
64%

Én nem emlékszem pontosan, de biztosan tőbb idő telt el, mint három óra. Annyira el voltam foglalva azzal, hogy csak néztem milyen gyönyörű.

Egyébként érdemes olyan pelust vinni a kórházba ami jelzi ha van pisi, mert kérdezni fogják, hogy pisilt-e már.

Az öltöztetést pedig nagyban megkönnyíti ha átlapolós a body.

2019. júl. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Huh

Ez ciki



Mivel nem evett ( sajnos) és azt mondták a csecsemősök, hogy reggel vigyem hozzájuk, emiatt eszembe aem jutott tisztábatenni addig

( olyan 4-től előző nap)



Annyira tudatlan voltam.. De bíztam a csecsemősökben, ( belátom más okokból is utóbb, hogy) nem kellett volna.



Persze ez félreértés volt, de a mekónium kijött( naívan azt hittem annyi) cicizni nem tudott, tápot nem kapott.....


Éjjelre ki kellett volna ...

2019. júl. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem én cseréltem rajta. Este szültem, reggelig az örzőben voltam, ez alatt többször jött csecsemős nővér, ő intézte. Osztályra kerülés után volt az én dolgom.
2019. júl. 24. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Császáros voltam. Nem én cseréltem az elején, csak másnap délutántól. Addig csak szoptatásra hozták fel hozzám, tisztába téve. Utána már velem volt, onnantól minden etetés előtt kicseréltem Rajta.
2019. júl. 24. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Hajnali fél egykor született meg. Kérdeztem, hogy mi a dolgom a babával reggelig, azt mondták semmi csak szoptassam, majd jönnek és megmutatják. Levittek az osztályra, szundiztunk együtt reggelig. Olyan 9 körül jöttek hogy mehetek az osztályra, ott kapott új pelust, de szinte alig volt a régiben valami.
2019. júl. 24. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi hajnal 3-kor szültünk, egyből megkaptuk a babát. Nem mondtak pelusozásra semmit, meg fáradtak is voltunk, aludtunk. Du. 2 kor jött be anya, hogy nèzzünk pelust, szegènyre rá volt száradva a mekónium. Szóval olyan 3 óránkènt èrdemes ránèzni, 1-2 etetèsenkènt.
2019. júl. 25. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!