Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Barna foltok a baba bőrén? Mi...

Barna foltok a baba bőrén? Mi lehet ez?

Figyelt kérdés

5 hónapos a kislányom. Szép kreol bőre van, viszont csak a lábán a kis combja belső részénél és a térdénél sokkal sötétebb a kis bőre. Úgy tudnám leírni hogy olyan mintha piszkos lenne neki ezeken a részeken.

Nem emlékszem hogy születésekor ilyen lett volna, sőt...biztos hogy nem. De már azért pár hete észrevettem,(főleg így hogy kevesebb a ruha rajta és a napon nagyon feltünő) de 4 hetet Ausztriába töltünk és jövőhéten utazunk haza és mindenképp megmutatatom a háziorvosnak hogy esetleg nem e kellene egy bőrgyógyásznak látni,mert nem tudom mi lehet ez, de addig is valakinek valami tapasztala ezzel kapcsolatban hogy mi lehet ez?


2019. júl. 24. 22:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha gyanús, akkor megmutatnám a védőnőnek, vagy a gyerekorvosnak, ők majd eldöntik, hogy kell-e bőrgyógyász.
2019. júl. 24. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én egyből bőrgyógyásznak mutatnám. Lámyomnak is van ilyem, semmi gond nincs vele de azért lássa szakember.
2019. júl. 25. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, mindenképp megmutatjuk szakembernek úgyis akkor leszek nyugodt.
2019. júl. 25. 11:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!