Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hetes babát ilyen időben...

3 hetes babát ilyen időben hogy kell öltöztetni? (27 fok) Mikortól lehet rá rövid ujjú, nyári ruhát adni?

Figyelt kérdés
Meddig kell a hosszú body+talpas naci/rugdalózó? Otthon 26 fokos lakásban miben legyen? Jó így, ahogy írtam? És éjjel miben altassam?

2019. júl. 25. 05:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Neki is eleg egy rovid body. Nagyon meleg van. Bent esetleg egy kis zokni.
2019. júl. 25. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én egy rövid ujjú bodyt és egy vékony leggingset adnék rá. Vagy napozót, bent egy kis zoknival. Nem szabad túl öltöztetni sem őket. 26-27 fokos szobában a 7 hetes kislányom napozóban alszik.
2019. júl. 25. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az önálló hőháztartása még nem alakult ki, de azért ne szerintem öltöztesd túl. A tarkójánál érzed, ha fázna (ha ott érintésre hideg, hűvös, akkor fázik a baba). Az én fiam sosem bírta, ha túlöltöztettem (én fázós vagyok), neki 26 foknál bőven elég volt egy rövid ujjú body + zokni, ahogy az első válaszoló is írta.
2019. júl. 25. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
78%
Napozó és zokni, vagy rövidujjú body zoknival. Ne öltöztesd túl. Éjjel rövidujjú body és vékony hálózsák, ha fázna, ráterítesz egy vékony takarót.
2019. júl. 25. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem kell dupla réteg rá, és ilyen jó időben nem kell +egy réteg, az majd ősszel, ha olyan 22-24 fok lesz. Napozó, rövid ujjú body, leggings. Be takarod egy textil pelenkával, vág vékony pamut pléddel. Estére vékony pamut hosszú ujjú body, nem kell alá semmi.
2019. júl. 25. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!