Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Jobban kellene féltenem?...

Jobban kellene féltenem? Rosszul csinálom?

Figyelt kérdés
Voltam ma egy barátnőmnél a 10 hós kislányommal. Barátnőmnek van egy 3 hónapos babája és egy 19 hónapos fia aki most kezdett el menni. Kislányom is most kezdett el menni. A látogatás végén azt kaptam meg hogy kb nem vagyok normális hogy nem vagyok folyton mögötte hogy megfogjam ha esik. Hát nem tudom de akkorát azért már nem esik. Max popsira ül vagy hasonló de nem sír, akkor én nem gondolom hogy minden pillanatban a nyomában kéne lennem és elkapni. Eljátszik egyedül nagyon szépen tehát nem értem. Szerintetek rosszul csinálom?
2019. júl. 28. 15:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell a seggébe lógni. Elesik, elesik. Majd megtanul esni. A baratnőd túlparás.
2019. júl. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Sokkal károsabb mindig elkapni, mert nem tanul meg esni, amikor még nincs tétje.
2019. júl. 28. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Te csinálod JÓL!

Ha nem engednéd ilyenkor néha elesni, akkor nem tanul meg esni, és késöbb érik nagyobb balesetek.

A gyereknek éppen az a fontos, hogy meg tudja tapasztalni az esést meg az egyensúlyozást!

2019. júl. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Te csinàlod jól


Meg kell tanulnia esni is



Nyilván figyel az ember h leesni ne tudjon


Lépső ne legyen


De nem kell a popoban lenni

2019. júl. 28. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
22%
Nem nagyon fogadnék el tanácsot attól, akinek a gyereke 19 hónaposan kezdett el menni.
2019. júl. 28. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
51%
Ha 19 hónaposan kezdett járni, akkor könnyen lehet, hogy valami baja van, emiatt indokolt is lehet mindig mögötte állni.
2019. júl. 28. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Megnyugodtam, köszönöm!

Különös baja nincs és nem is volt pusztán nagyon kövér és lusta baba.

2019. júl. 28. 20:01
 8/14 anonim ***** válasza:

Csak akkor vagyok a popójában,ha veszélyes helyen vagyunk, pl meredek lépcsőn.


Jól csinálod. Az eséstől semmi baja nem lesz.

2019. júl. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Igen olyankor természetes. Ha az utcán sétálunk betonon akkor is fogom egyik kezét. De ez sima lépcsőmentes szobában volt.
2019. júl. 28. 21:15
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem normális, hogy hagysz egy kis teret a gyereknek. Viszont a baráti társaságunkba van egy fiatal anyuka, az aztán semmitől sem félti a gyerekét. 1 éves és míg ott voltak a kerti partin a gyerek hol éles ásót csapkodott a járólaphoz vagy a két lába közé szurkálta le a földbe, aztán talált egy hegyes 30 centis T alakú vasat és azzal szaladgált 1 órán keresztül. Anyuka azt mondta nem akarja elvenni, mert akkor hisztizik a gyerek miatta, otthon sem a játéka érdekli. Na ez már a nem normális kategória.
2019. júl. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!