Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért veszekedik a párom ha...

Miért veszekedik a párom ha jól érzi magát a gyerek? Miért ilyen?

Figyelt kérdés
Ha fürdünk akkor a föld is vizes szokott lenni meg sok minden a fürdőszobaban de ha jól érzi magát minek kiabaljak rá? És én utána feltörlöm a vizet és kitakaritok. Ő meg mindjárt veszekszik hogy micsinaltunk. Miért nem örül neki hogy nem sír furdeteskor?
2019. júl. 28. 22:37
 1/8 anonim ***** válasza:
63%

Tőle kellene megkérdezned. Van egy olyan érzésem, nem csak ebben az egy dologban van eltérő véleményetek.

Szükség volt a kapcsolatotokban gyerekre?

2019. júl. 28. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%
Úgy játssz vele, hogy ne legyen minden csupa víz. Mikor babysitterkedtem, a gyerekeknek is mindig meg kellett mondani, hogy úgy játszanak, hogy ne ússzon utána a fürdőszoba és érdekes, tudtak úgy játszani.
2019. júl. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Hát nem csak ebben az egy dologban elterő.

Akartunk babát mindketten és szereti is nagyon. De ha nincs rend a lakásban azt nem szereti

2019. júl. 28. 22:45
 4/8 anonim ***** válasza:
81%
Nem szültem volna mániásnak. A gyerek kosszal és felfordulással jár.
2019. júl. 28. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is elég rendmániás vagyok, de ahhoz hozzá kell szokni, hogy egy gyerek rumlit csinál. Persze meg kell tanulnia elpakolni maga után, de ezt vagy megszokja a párod, vagy jó 12 évig idegroncs lesz és mászkálhat folyamatosan a gyerek után takarítani.


Bár azt nem engedném a gyereknek, hogy a fürdőben kipancsolja a vizet, de ezt az előbb már leírtam.

2019. júl. 28. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
85%

Mennyire kell mániásnak lenni ahhoz, hogy egy babára(hány hónapos?) haragudjon, hogy kifröcsköli a vizet??:)

Beszéljétek meg a felmerülő dolgoknál, hogy igen ez ilyen van egy gyereketek és az néha kifröcsköli a vizet, vagy épp az asztalra is fog firkálni stb..stb..stb..Ha szereti előbb utóbb eljut az agyáig a párodnak is és rájön ilyen a gyerekes élet.Kicsit koszos, kicsit kupis.De ilyennek szeretjük:)

2019. júl. 28. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
79%

Két gyerekünk van, 6 éves és 2 éves. Mindegyik imádta a fürdést, szoktak ott ezerféle dologgal játszani, sőt hancúrozni is. Mégsem nagyon ment ki a víz a nagy kádon kívülre. Nem állítom, hogy soha, de nem volt jellemző.

Szerintem nem mánia, hogy némi határt szabjunk a hancúrozásnak.

Továbbá, Kérdező: a rászólás, vagy a finom terelgetés is hatékony lehet. Nem csak rákiabálásban kell gondolkodni.

2019. júl. 28. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
68%
Arra a rendre kényes, amit ő csinál, vagy arra, amit te? Ez sem mindegy. Nagyon tudom szánni az olyan embereket, akik elfelejtették, hogy ők is voltak gyerekek. Ez legyen az életben a legnagyobb gond, hogy kifolyik a víz pláne, hogy utána fel van takarítva. Én nem tudnék ilyen emberrel élni, aki ilyesmiből ügyet csinál, ráadásul nem ő takarít utána. Szerintem nagy bajok lesznek még itt ha másban sem igen értetek egyet.
2019. júl. 29. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!