Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Horvátország, üvegaljú tengera...

Alinaaa kérdése:

Horvátország, üvegaljú tengeralattjáró 7 hónaposan?

Figyelt kérdés
Már elvetettük az ötletet. Csak érdekelne volt e már valaki ilyen kicsivel. Ajánlott ebben a korban,, vizalá,, menni? Köszönöm

2019. júl. 29. 23:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Te ismered a babadat, de szerintem 7 honaposan meg annyira picike, hogy fel sem fogna, hogy viz alatt vagytok, ha mondjuk attol felsz, hogy megijed majd, inkabb a fuldugulas kerdeses nalam, de ha cumizik vagy itatod kozben, akkor ez sem torvenyszeru, de ez csak 1 tipp, nem voltam meg ilyen programon, ahogy itt nem tul sokan szerintem :)
2019. júl. 30. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Arra a hajóra gondolsz, ami úgy néz ki mint egy tengeralattjáró (piros vagy sárga) és üvegfenekű? Ha igen, akkor az nem megy a víz alá, te tudsz lemenni egy lépcsőn és nézni a víz alatti világot.
2019. júl. 30. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Semmi akadálya, nem mennek ezek olyan mélyre, hogy a nyomás gondot okozzon, és a babák nem tengeri betegek.
2019. júl. 30. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Valójában nem tengeralattjáró, csak egy olyan hajó, aminek a fenekén van egy vízbe benyúló rész. Azonkívül hogy meleg és levegőtlen, semmi bajotok nem eshet. Max kijössz a fedélzetre.
2019. júl. 30. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!