Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyit lehet setalni vinni?

Mennyit lehet setalni vinni?

Figyelt kérdés

3,5 honapos a babam, de koraszulott, 3 honappal jott korabban, szova korrigaltan meg csak 3 hetes. Mar vittem el setalni babakocsival, de meg bizonytalan vagyok, mennyi idot tolthetelbkint vele. Vedono es gyerekorvos is mkndott valamit, persze elteroeket...

Kivancsi vagyok a velemenyetekre


2019. júl. 30. 05:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Korabám van, 3-4 hónaposan simán kint voltam vele egész nap a teraszon (akkor volt tavasz) ha jó idő van menj bátran. De ugye tudod, hogy nem a friss levegőtől lesz baja hanem baciktól. Vagyis közösségbe, boltba ne vidd, hiszen jelenleg ő korrigáltan csak újszülöt. De sétálni azt lehet bátran.
2019. júl. 30. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Közösségbe nem vinném, de friss levegőre bármennyit.
2019. júl. 30. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Mivel nálunk kint jobb, kellemesebb az idő mint bent, ezért többet voltunk kint :) 2-3 órás sétákra is ki lehet vinni, kint lehet altatni, egy fa árnyékában kellemesebb, mint bent a panelban, a levegős jobb.
2019. júl. 30. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sétálni, szabadba akármennyit.
2019. júl. 30. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az én gyerekeim téli születésűek, mi fokozatosan szoktuk a kinti hideg levegőt. De ilyen szép időben reggel és/vagy estefelé kivivinném. A levegőn mindig jókat alszanak a babák.
2019. júl. 31. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!