Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az Adamo jellegű hinta is...

Az Adamo jellegű hinta is ugyanolyan jó mint az eredeti? Kinek mi a tapasztalata a nem eredetivel? Megnyugodott a baba benne és aludt?

Figyelt kérdés
2019. júl. 30. 23:27
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szuper volt, imádtuk, pici baba korában sokat aludt benne a fiam, én a Meskáról rendeltem. Az eredeti nem tudom milyen, de olcsóbb volt, de a célnak ugyanúgy megfelelt ez is.
2019. júl. 31. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Pont ugyanolyan az adamo jellegű-csak az nem az eredeti gyártó- és kb feleannyiba kerül. A nagyobb fiam mondjuk ki nem állhatta. Addig ordított, amíg ki nem szedtük belőle. A kicsi imádta. Sőt, már elmúlt kettő, de még most is gyalran beleül. Én a jófogáson találtam egy nőt, aki ilyeneket varr. Csodaszép amiket csinál. Tartós. 2 méretben árulja, mi a nagyobbat vettük, így talán sose növi ki :)
2019. júl. 31. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2019. júl. 31. 11:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!