Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek ea szilikon...

Mi a véleményetek ea szilikon cumi/rágcsaláncról?

Figyelt kérdés

[link]


Nem veszélyes nem tudja lerágni a kis darabokat?

Nagyon tetszik csak félek nem e fulladásveszélyes.



2019. júl. 31. 09:57
 1/8 anonim ***** válasza:

Életmentő, ha fogzás kezdődik. Amúgy is mindent a szájukba gyömöszölnek, inkább ezt, mint az ujjam :D

Nekünk nevével van, nagyon szereti. Abszolút biztonságos, lerágni még te se tudod....

2019. júl. 31. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Fogzásra túlélőszett. Nekünk 2 rágcsalánc is van a nevével, imádjuk.

Lehetetlen lerágni, leszakítani. Ne aggódj emiatt 😊

2019. júl. 31. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én inkább maradok a ragókánál. Nem vagyok parás, de azért ilyet nem vennék. Mondjuk fiaim vannak...
2019. júl. 31. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

#3, képzeld, van fiúknak is kék. ;)


Nekünk is van, nagyon szuper, lerágni nem tudja, csak gyömöszöli a szájába. Mondjuk egyszer túl sokat tolt be, akkor öklendezett kicsit, de azóta nem történt ilyen. Meg mikor épp nem rágja, akkor nagyon jól elbabrál vele, emelgeti a végénél fogva.

2019. júl. 31. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

3.


Rágókra és szemfogra a rágóka semmit nem ér


11 hós babának pedig még kell

2019. júl. 31. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mi vettünk rágcsa- és cumiláncot is, a mi kislányunkat kb. egyáltalán nem érdekelte. A rágcsaláncot egyszer se vette a szájába, a cumilánccal néha játszott, talán 2x rágta. Úgy emlékszem 7 hónaposan kapta őket, most 16, de már hónapok óta csak hevernek a játszó dobozban.
2019. júl. 31. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%

3as vagyok. 2 gyerekem van, és mindkettő tuti gyomorig nyomta volna ezt a cuccot. Ami nalunk bejött az a kéz alakú ragóka, higgyétek el beférne az őrlőkig, de a nagy nem szenvedett az örlőkkel csak a metszőkkel. A kicsi eddig még egész jól bírja, csak nyöszörög és nyomja a rágókát...

Nektek bevált, én pedig biztos nem vennék, ne beszéljetek rá valamire, amit jó medszire elkerülnék. Ez kb borostyánlámc kategória.

2019. júl. 31. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#3 + #7


Nem akar téged senki rábeszélni, nem is te érdeklődsz utána. De tetszik vagy sem, tapasztalatod róla nulla, csak gondolsz róla valamit, ami egyébként nem úgy van. Pl nehezen tolnák gyomorig a gyerekeid, mivel az egyik végén cumi van vagy egy játék, a másik végén csiptető. De szíved joga kihagyni a vásárlási listádból, csak szerintem nem releváns egy olyan válasz, ami az elképzelésekre alapoz. Én pl nem írok a Liberos kérdésekhez, mert nem használtam a babámnál, majd akinek van jó vagy rossz tapasztalata vele, az majd leírja.

2019. aug. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!