Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mas is erzi ugy hogy o mindenn...

Mas is erzi ugy hogy o mindennel jobban szeretne gyereket de félvért? Annyira gyönyörűek a barna borukkel.

Figyelt kérdés

2019. aug. 6. 20:26
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
72%
Biztosnem vagy több 14-16-nál. Ennyi idősen én is félvér babárol álmondoztam,hogy majd fekete pasim lesz, aztán felnőttem, kinőttem. Nyugi, egy fehér baba ia gyönyörű.
2019. aug. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
71%
Nem. Én egészséges babát szeretnek.
2019. aug. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Pedig 20 felett vagyok
2019. aug. 6. 20:37
 4/25 A kérdező kommentje:
Miert a felver nem egészseges vagy mi??
2019. aug. 6. 20:37
 5/25 anonim ***** válasza:
69%

Eltevesztetted, nem 20 vagy, hanem ugy 12.


Az elozo valasz arra akart utalni, hogy mindegy h. felver vagy sem, a lenyeg h. egeszseges legyen.

2019. aug. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
68%
Így van. Úgy értettem, hogy felőlem lehet bármilyen a színe a bőrének, hajának, szemének. Csak az a fontos, hogy egészséges legyen. Egy felver baba is lehet egészséges természetesen. A baratnom felver babája is makk egészséges szerencsére 😊 de sosem ismerkednek csak azért rassz alapján, hogy később hogy nézzen ki a gyerekem. Ez nagyon gyerekes.
2019. aug. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
63%
Nem a baba bőrszíne ami fontos, basszus, milyen diszkriminatív hozzálás ez már kedves kérdező!
2019. aug. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
65%
# 2 Gondolom a "mindegy, csak egészséges legyen"-re gondolt, tehát, hogy a gyerekét nem a boltban választja az ember a külseje alapján, mint egy kiskutya-alomból a foltost, mert az a legcukibb. Ahogy nem lehet tudni, hogy a gyereked tuti tökéletesen egészséges lesz, a szépség sem biztosítható, nem jó hát ehhez kötni feltételként a szereteted. Lehet, csak tiszta anyja vagy tiszta apja lesz (még ikreknél is előfordul). A másik, hogy senki sem marad gyerek...
2019. aug. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
42%
A baba bőrszíne elhanyagolható amellett a vágy mellett, hogy egészséges legyen. Emellett még a neme is mindegy, csak egészséges legyen. A leírásod alapján amúgy max 16 lehetsz, de 20 biztosan nem. 20 évesen ennél több eszem volt.
2019. aug. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
66%
Jaj de kis buta vagy.
2019. aug. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!