Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor tettétek át a sportrészb...

Mikor tettétek át a sportrészbe a babát? Hogy vigyem így sétálni?

Figyelt kérdés

3 hónapos a kislányom, tudom, hogy még nagyon korai, de nem tudom, mit csináljak. Annyira erőlködik, hogy felüljön, hogy nem marad el a mózesben hanyatt. Hiába emelem meg a háttámlát, akkor meg lecsúszik onnan és kezdődik a hiszti elölről, mert végigéri már a mózeskosarat, hozzáér a lába a végéhez és begurul. Kenguruban, kendőben nem marad el. Az tetszik neki, ha kézben viszem háttal nekem fordítva, és gyönyörűen nézeget órákig, csak leszakad az ember keze a majdnem 7 kilója alatt. Autós hordozóban a gerince miatt nem szívesen viszem. Márkás a hordozó, de úgy érzem, "bekeroskad" a gyerek az ülésbe.


Hogy vigyem sétálni? Szerintetek mit tegyek?


Köszönöm a választ!


2019. aug. 9. 12:22
 1/8 anonim ***** válasza:
63%
Ha 3in1 babakocsitok van, akkor rakd az autóshordozóba azt tedd a kocsira és voilá. Problema megoldva. A kisebbem 1x volt a mozesban, nem volt el benne, azóta autóshordozoban viszem.
2019. aug. 9. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

úgy sem marad meg, ha a kupolát lehajtod és fás részen sétáltok, ahol lát is valamit a feje fölött?


nekünk kagylóüléses volt a sportrész, de ebbe is csak 5 hónaposan került át. Rövidebb sétákra addig jó lehet a hordozó, a gerincének ugyanúgy nem lesz semmi baja, mintha utaznátok. Tartósan, hosszú ideig nem szabad nemme lennie. De 1-1 órát nyugodtan. esetleg ha közben többször kiveszed, akár többet is.

2019. aug. 9. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
84%
Én is az autóshordozós babakocsi verziót javasolnám.
2019. aug. 9. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
84%
Inkább a hordozó mint a sportrész.
2019. aug. 9. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

5 hónaposan



Azóta 7 hósan vettünk külön vízszintesig dönthető sportot.

Olyanba beletehetnéd a 3 hósodat is...

2019. aug. 9. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
3 hónaposan még korai a sportbabakocsi. Talán tényleg a hordozóba kellene rakni. Bár valóban az sem túl jó a gerincének. Ennyi idősen még bőven jónak kellene lenni a mózeskosárnak. Az én lányom 4-5 hónaposan kíváncsiskodott, ki akart látni a mózesből. Én is megdöntöttem, de ő is lecsúszott, az sem volt jó. Ekkor vettünk egy vízszintesre dönthető sportbabakocsit, amit kicsit megdöntöttük és úgy már jobban élvezte a sétákat.
2019. aug. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az újszülöttek gerince még nem egyenes, hanem kissé görbe. Azért gömbölyű az autósülés is. A kézben neked háttal hordozás sokkal egészségtelenebb neki, mint a kagylóülés ennyi idősen.

Nyugodtan rakd bele, ha az jó neki!


Én 6-7 hónaposan vittem úgy sétálni, hogy hason volt a mózesben, és úgy nézelődött. Ülni még nem tudott. Neked még ehhez is pici, de hidd el, gyorsan elrepül ez a kis idő.

2019. aug. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kendőben kösd a hátadra, azt szeretik a gyerekek, mert tudnak nézelődni.
2019. aug. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!