Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kell aggódnom amiatt, hogy a...

Kell aggódnom amiatt, hogy a 9 hónapos kisfiam nem mindig figyel ránk?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy amikor játszik vagy csak nézeget valami érdekeset, akkor 3x-4x is szólítanunk kell mire ránk figyel.

A hallása szerintem rendben van. Ha mondjuk neki, hogy tapsoljon, akkor rögtön csinálja. Ha mondjuk, hogy ba-ba, akkor ő is mondja.

Szerintetek ez így normális vagy aggódnom kellene?

Sajnos nincs a környezetemben hasonló korú baba, nem tudok viszonyítani.


2019. aug. 9. 12:42
 1/3 anonim ***** válasza:
63%
9 hónapos. Nem kell aggódnod. Még a tapsolást is korán kezdte.
2019. aug. 9. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm! A tapsolást azért nem gondolom korainak, mert a mozgásfejlődése nagyon meg van csúsza. Kezelve van persze.
2019. aug. 9. 13:42
 3/3 anonim ***** válasza:
Az én fiam is tojt rá ennyi idősen mit mondok, ha valamibe belemerült. Én is aggódtam. Azt olvastam nem is baj, ilyenkor ne zavarjuk meg, mert nem tanul meg koncentrálni, elmélyedni dolgokban. Most 2 éves fiú, szinte folyékonyan, szinte tisztán beszél, tehát valószínűleg jól hall és nagyon szépen játszik egyedül is akár 10-15 percig.
2019. aug. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!