Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mért az ágyon kúszik?

Mért az ágyon kúszik?

Figyelt kérdés
Kislányom (6 hónapos) nagyon sokat van játszószőnyegen, de eddig nem igazán mutatott kúszásban előrehaladást. Viszont ha az ágyunkon van (elég ritkán), érdekes módon halad előre és nagyon kell figyelni, nehogy lemásszon. Hogy lehet ez? Nem pont hogy a játszószőnyegen kellene jobban haladni?

2019. aug. 9. 19:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg keményebb a felülete? Nálunk legalábbis így volt.
2019. aug. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nekem is csinálta a fiam, most kezd a földön a habtapin is kúszni. Nálunk puha az ágy.
2019. aug. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Elég kemény a matrac, de persze a játszószőnyegnél puhább.
2019. aug. 9. 20:18
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezt anno en is eszrevettem. Ott szivesebben es többet fordult át meg társai. De nincs jelentősége. 8 hobaposan egyszercsak minden mozgást elkezdett mindenhol csinalni.
2019. aug. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Az én lányom is az ágyon kúszott, majd mászott először, majd mikor már biztonságosnak érezte akkor kezdte el a földön is. Puha, rugós ágy.
2019. aug. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!