Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nappal rengeteget sír, éjjel...

Nappal rengeteget sír, éjjel mindig felkel. Meddig tart ez fogzáskor? Kb mennyi idő alatt bújik ki 1 fog?

Figyelt kérdés
Kb 10 napja nem alszom, szinte állandóan sír, de a foga nem akar kibújni. Ez a sok sírás azért van, mert hamarosan kijön neki, vagy ez semmit nem jelent, és innentől is lehet, h hónapok múlva lesz csak? 7 hónapos
2019. aug. 10. 20:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Bíztatót nem tudok mondani


De amikor ennyire rossz akkor a Nurofen


Vagy van olyan baba akinek annyira rossz a Cataflam csepp hasznàl



Kitartás


/ egy cipőben vagyunk babámnak a 4 szemfoga jön egyszerre.38 fok láz ebben a melegben..

Az első fog kibújása, majd a szemfog ennyire rossz..

Többi elviselhetőbb/

2019. aug. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nálunk a legelső fog előtt volt 6 hónaposan 10 horror éjszaka, néha adtam Nurofent, aztán egy nappali alvás után észrevettem a kis recét az ínyén, zokogtam örömömben. Sajnos 1 hét múlva indult a következő. Mi az első 6 fogacskát szenvedtük meg nagyon, meg a 4 kisörlőt, brutál volt. Időben tök változó, az örlőkre hónapokat vártunk. Én megfogadtam, ha kijön mind a 20 pezsgőt bontok, de 2,5 éves volt a nagy, amikorra befejeződött nála a fogzás, már kismama voltam a tesóval. :) Kitartás. Adj neki nyugodtan fájdalomcsillapítót, ha fogzás okozza, elvileg nem fog sírni.
2019. aug. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kislanyom 3 hónapos kora óta szenved, 11 hónaposan bújt ki az első. Sírtam örömömben. Ez idő alatt nagyon sokszor volt hogy napokig nem aludtunk gondoltam végre kijön hát nem.

Egyébként adj neki nyugodtan Nurofent.

2019. aug. 11. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Biztatót én sem tudok mondani...😟

Az én babám 4 hónapos kora óta szenved. Ahogy elmúlt a hssfájás, jöttel a fogak. 5 hónaposan kibujt az alsó két metszőfoga, aztán lett egy kis nyugi.

De az 5. hónap végén elkezdett jönni a felső kettő is. 1 hétig minden éjszaka felsîrt. És utána is legalább 15-30 perckg forgolódott. Ezt követően az éjszakákat átalszó reggel 6-7 között kelő babám 5-kor konstans felkelt, nyűgösen.

Még nem törtek át, de 2 napja picit talán jobb a helyzet.. meglátjuk. Ő nappal nyűgösködik főleg sokat miattuk, de éjjel ezidáig 8 hetes kora óta nem sírt. (Addig is összesen 3-4-szer) ráadásul minden csupa nyál🤷🏻‍♀️

Szóval én is várom, hogy kibujjanak. De még nagyon sok fog van hátra😩

2019. aug. 11. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!