Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Budapest és környéki anyukák,...

Budapest és környéki anyukák, ti hol vettétek újonnan újszülöttjeitek első ruháit?

Figyelt kérdés
2010. júl. 12. 19:59
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Body-k C&A ott 790ft/db, ma lattam 4db/1790 :)

Tescoban is eleg jokat kifoghatsz.

Sok SCAMP cuccunk is volt/van az jo aron pl a vateran illetve teszveszen is kifoghatsz.

2010. júl. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Turiban.Én nem vettem semmit újonnan,csak a textilpelust.Feleslegenek tartom újjat venni,hamar kinövik.
2010. júl. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Én is csak néhányat vettem jelképesen újat, kaptuk a legtöbbet, illetve örököltük. Tesco, Cora, C&A és hasonlók
2010. júl. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Tesco, ott a legolcsóbb és a legjobb minőségű. Cora, c&a, de a westendben van egy next üzlet ott nagyon szép baba ruhák vannak de nem olcsók, de a legszebb ruhákat az arena plazaban a zara üzletben találod, de az utóbbiak nem pár száz, hanem pár ezer forint.
2010. júl. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Tescoban. Az első 1-2 hónapban csak rugit és bodyt hordott, azok a tescoban a legjobbak szerintem. Mióta elkezdett rendes ruhákat hordani (nadrágok, szoknyák, stb), azóta c und a, turkálók, teszvesz, stb.
2010. júl. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

tescosak nagyon sz@rok, osszemegy , kifakul és nem is olcsók

H&M, C&A, turi, Auchan

2010. júl. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Mi is csak 2-3 új rucit vettünk.A többit turiban.
2010. júl. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Bocsi a töbi lemaradt.:

KIK tesco és cora

2010. júl. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Body, rugi szerintem a tesco-s szuper, nem nyúlt ki, szépen tartja a színét is, én nagyon elégedett vagyok vele.

A cora-s bodyk viszont az első mosásnál szétnyúltak, ott ne vegyél sztm semmit.

A tescoban kapható cherokee ruhák minőségiek, szépek és olcsók.


A zaraban nekem az nem tetszett, hogy mini felnőtteket csinál a gyerekekből, mondjuk én télen voltam, de egy normális kislány ruhát sem találtam, durva szövetszoknyák, bolerók, szövetkabátok, mintha egy komoly felnőtt ruhabolt összement volna.


A H&M-ben is nagyon jók a gyerekruhák, de kicsit drága.


Szerintem a tesco a legjobb, én ott és turiban vásárolok. 90 % turi, 10 % Tesco, amikor a nagy leárazások vannak :)

2010. júl. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Cherokee ruhák nagyon drágák a tescoban, múltkor fele annyiért vettem Cherokee melegítőt, az Intersparban, mit előtte anyám atescoban

tescoról összeséében annyit, hogy drága,tele van rossz minőségű áruval, a többiről ne is beszéljünk:-(((

2010. júl. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!