Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért mindig én foglalkozzak...

Miért mindig én foglalkozzak a kistesommal? Mit csináljak hogy anyukám megértse nekem is van dolgom?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok kistesom 1 éves mindig ram bízza.

Jó szeretek vele foglalkozni sétálni játszani de nem mindennap. Most nyár van raerek barátokkal szeretnék lenni. Holnap fodrászhoz akartam menni de már anyukám kijelentette hogy itthon leszek mert ő megy el Apával valahova.

Ja és mikor suli van hazajovok suliból tanulnom kéne nem tudok mert rá kell vigyáznom.

Nem az én gyerekem hogy én legyek vele állandóan már nagyon unom


2019. aug. 11. 15:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyet tudsz csat tenni. Beszélsz a szuleiddel. Vagy elkoltozol kollégiumba.
2019. aug. 11. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%
Komoly nevelési hiba ez. Nem tudunk segíteni, és nagyon sajnáljuk. Talán sikerül kollégiumba menned tovább? az lehet megoldás.
2019. aug. 11. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem tudok kollégiumba menni.
2019. aug. 11. 16:06
 4/11 anonim ***** válasza:
65%
Átérzem! Az én öcsém 2 éves... Mindig rám passzolja Anyu, mert hogy neki dolga van. Már nagyon unom:( 18L
2019. aug. 11. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
82%

Először is gondolj arra, hogy pár év, és ő vigyázhat majd a te gyerekedre.

Másrészt állj kicsit a sarkadra és tanulj meg nemet mondani. Egyezz meg vele, hogy előtte egy nappal szóljon, ne az utolsó pillanatban.

2019. aug. 11. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Hiába mondom hogy nem ugyis nekem kell vele lenni
2019. aug. 11. 17:43
 7/11 anonim ***** válasza:
87%

Nálunk is ez volt, csak én 10 éves voltam. Mondd meg kerek perec, hogy nem a te gyereked, ha nem bírja anyád, nem kellett volna megszülni.


Aztán költözz el, amint lehet, mert a gyerekük vagy állítólag, nem a babysitterük.

2019. aug. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
79%
Ilyenkor nagyon sajnálom a nagyobb gyerekeket. Mi a fenének kell szülni, ha nem akar vele foglalkozni, és teher a pici. Igazságtalan az élet...és amíg ki vannak a szülőknek szolgáltatva, vissza is élnek vele. Utálom az ilyet. Elveszik a legjobb éveiket a nagxobbaknak.
2019. aug. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
79%
Nem tudjátok előre leegyeztetni a programotokat anyukáddal, amihez utána tartjátok magatok? Ha pedig le van egyeztetve, csak anyud nem tartja tiszteletben akkor menj el a fodrászhoz és hagyd őt ott a francba a gyerekkel, aztán oldja meg. Meddig kell amúgy még ott élned amúgy? Nem leszel most egyetemista, vagy nincs semmi esélyed a közeljövőben a menekülésre?
2019. aug. 11. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha nem használ semmi, egyszerűen hagyd ott a tesód mielőtt anyád lelépne. Csak nem hagyja otthon egyedül..
2019. aug. 12. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!