Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért sír a babám, ha meglát...

Miért sír a babám, ha meglát engem, miközben másnál van, vagy épp egyedül játszik? 6 hónapos

Figyelt kérdés
Ha anyukám fogja, nagyon elvan vele, de ha meglát, elkezd sírni. Reggelente, ha előbb ébred, mint én, csendbe eljátszik a kiságyába, de amint meglát, vagy meghallja a hangom, ordít.
2019. aug. 11. 17:55
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Mert hozzászoktattad, hogy állandóan felveszed. A babák úgy viselkednek, ahogyan szoktatják őket.
2019. aug. 11. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
73%

Szeparacios szorongás?


Amúgy meg akkor vedd fel, amikor igényli. Az elkenyeztetes ott kezdődik, amikor már tud beszélni és mindent meg veszel neki. Ha egy baba sir, annak oka van.

2019. aug. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
51%

Vsz már addig is szüksége volt Rád, de a jelenléted kell hozzá, hogy meg is tudjon szólítani.

Vedd fel, amikor úgy érzed, hogy szükségetek van rá nyugodtan.

2019. aug. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem szoktattam hozzá, hogy állandóan felveszem. De ha sír, vagy valami baja van, nyilván felveszem és nem hagyom sírni. Viszont ha valaki alapból fogja és jól elvan vele, akkor is sír értem, ha meglát.
2019. aug. 11. 21:22
 5/6 anonim ***** válasza:
Valószínűleg most jött rá, hogy anya és ő nem egy és ugyanaz a személy. A babáknak még nincs öntudatuk, testtudatuk, de kb 6 hónapos korban már rájönnek erre. Ez eleinte egyrészt szokatlan, másrészt félelmetes.
2019. aug. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az én lányom is ezt csinàlja, ő is 6 hónapos. Tök jól elvan, amint észrevesz elkezd sírni, hogy "anya gyereee". Felveszem, megszeretgetem, leteszem és pörög, forog, játszik tovább észre sem vesz😅 vagy mikor apjával vagy nagyszüleivel játszik, semmi gond nincs, de amint odamegyek és meglát sírni kezd és csak akkor hagyja abba mikor felveszem. Mikor kimegyek a látóteréből akkor is el szokta már kezdeni a sírást. Szerintem kezdődő szeparációs szorongás.
2019. aug. 11. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!