Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mibaja lehet egy babának ha...

Mibaja lehet egy babának ha leesik az ágyról? 7 honapos

Figyelt kérdés

Tesóm babajara vigyáztam kimentem pisilni ő addig leesett mikor mentem be sírt nagyon. Nem olyan magas az ágy de ő még pici.

Azt mondta a tesóm hogy mindig aludna a gyerek.

És elmondjam neki hogy ez történt?


2019. aug. 11. 23:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Pld lehet tőle agyrázkódása.Igen mond el a testverednek, hogy mi történt.
2019. aug. 11. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Agyrázkódás, kulcscsont törés, agyi ödéma, koponyacsont törés stb. De az is lehet, hogy semmi baja. Ezért kell orvoshoz vinni, vagy legalább figyelni. Tesód elől ne titkold el!
2019. aug. 11. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Hogy titkolhatsz el ilyesmit? Ha állandóan aludna azóta,akár nagy probléma is lehet.

Őrűlt

2019. aug. 12. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
83%

Tök jó, hogy ott sem voltál mikor leesett! És még el is titkolod. Felelősség 0.

Hogyan lehet ilyen kicsi gyereket ágyon hagyni felügyelet nélkül??

Mi baja lehet?? Lehet semmi, de az is lehet, hogy komolyan megütötte magát, észlény...

2019. aug. 12. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
38%

Ennyi idősen esett le a gyerekem a 40 centi magas ágyról, a lábát el tudtam kapni, de fejjel eltalalta a parkettát, diónyi lila púp lett a fején, egyből kórház, mondták, hogy semmi baja.


Ha aluszékony, hány, akkor komoly baja van.


Hetekig kellene bocsánatot kérned akkor is, ha nem lett baja, ha pedig lett, feljelentenélek!


Egyedül hagytad, ágyon hagytad, nem vitted orvoshoz, el sem mondtad, most is hezitálsz!


Az ilyenek felelősségérzet nélküli sunyi marháknak találták ki a börtönt.


Gondolom nem tini vagy, hanem felnőtt!


Amennyiben tini, a tesód ostoba, mint a föld!

2019. aug. 12. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha még nem szóltál a tesódnak szólj, mert hidd el az nagyobb baj ha eltitkolod.

Az előttem szólónak pedig, szerintem tiniről van szó és ha ilyen butaságokat írsz hogy feljelentenéd még inkább nem mer majd szólni, úgyhogy taps neked is.

2019. aug. 12. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nem butaság a feljelentés, amennyiben nagykorúról van szó, hiszen veszélyeztette a rábízott gyereket, már simán halott is lehetne a baba, ráadásul nem csak nem figyelt rá, hanem hallgatott is róla, az a minimum, hogy a gyerekem gyilkosa vagy nyomorékká tevője börtönbe megy, akkor is, ha családtag.


Nem csak azért, mert leejtette, hanem azért, mert nem segített neki, de még csak nem is tájékoztatott, hogy segíthessek neki.


Aki tinire bízza a gyerekét, az magára vessen, természetesen tizenévest nem jelent fel az ember, mert ott a szülő volt az ostoba, hisz ő a felnőtt, hogy nem választott megbízható embert, de felnőttek esetében egészen más a dolog.


Kicsi empátiát érezhetnél a szülő iránt is, rábízza a gyermekét egy felnőtt családtagjára, akiben megbízik x éve, majd a gyereke sérült lesz egy életre, mert a felnőtt ember hallgatott és nem látta el a gyerek sérülését, hogy mentse magát.


Értem én, hogy kellemetlen bevallani a hibát, de ha más élete függ tőle, akkor mindenki bevallja.


Az is sokat jelent, hogy nem vitte orvoshoz, nem hívta az ügyeletet, de még csak nem is googlezta be a balesetet, nem csak nem mondta meg az anyjának sem, pedig a gyerek nagyon sírt, és leesett..


Amikor az én gyerekem esett le, az első a google volt, 2 perc után telefon, ahol megerősítették, hogy be kell menni, hogy ránézzenek.


Egyébként nem feltétlen tini, vannak ilyen 50esek is, akikbe nem sok gerinc és ész szorult, sőt, egy rakás ilyen ember még gyermekfelügyelettel is foglalkozik bölcsödében meg óvodában, egy csomóról cikkeznek is, de a legtöbb nem kerül be a hírekbe..


A kérdezőnek meg, sokkal kevésbé fognak rád haragudni, ha elmondod, mintha meghal a gyerek a hibádból!

2019. aug. 12. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Csak azt mondom hogy ezzel a feljelentős dumával csak jobban megijeszted a kérdezőt és méginkább nem mer szólni...
2019. aug. 12. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Még este szóltam és elvittek orvoshoz de nincs semmi baja.

Nagyon megijedtem

2019. aug. 12. 09:04
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Jól tetted, hogy szóltál! Az egyébként mással is megesik, hogy valami baj történik a babával a felügyelete alatt, csak ne titkolt el máskor. Örülök, hogy minden rendben!
2019. aug. 12. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!