Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen a napirendetel? Alvás...

Milyen a napirendetel? Alvás előtt etettek vagy alvás után? Hogy jobb?

Figyelt kérdés
2019. aug. 12. 08:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Bővebb lehetne egy kicsit a kérdés. Mi reggel 9korul kelünk, fél 10 körül már eszik egy keveset. Majd mikor én is reggelizek még el-elszalad egy két falattal. Aztán 12 körül alvás utána meg valamit szinte állandóan rág az etetések között. De ez a szilárd kaja, amíg csak anyatejes volt (6 hónapig) akkor kapta mikor akarta
2019. aug. 12. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
5 hetes a babám iszsz..eszik előtte is,utána is :)
2019. aug. 12. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
7 körül kel. Akkor tápszert kap. Játszik majd 10 körül alszik egy kicsit. 11 körül kel, akkor tízóraizik gyümit vagy tejterméket, játszik, ebédel 14 kor majd alszik. Felkel játszik 17 kor uzsonna, játék, fürdés, tápszer 21 kor majd alvás. Úgyhogy néha kelés után, néha előtte kap. Változó.
2019. aug. 12. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szopit ahogy kérték, egyebeket alvás után esznek. Reggel 8 körül kel a kicsi, 9 körül a nagyok. Szoptatás után csinálom a reggelit a többieknek, addig a kicsi elvan a játszószőnyegen. Együtt reggelizünk, aztán benti játék van, ha nyugi van, bedobok egy mosást, teregetek, hajtogatok, ilyesmi. A kicsi közben alszik egyet. 11 körül ébred, akkor kap gyümit valamilyen gabonával, mire befejezi, melegítem a mi ebédünket. Délben ebéd, a kicsi cirkál a nappaliban közben. 😄 1-re mindneki alszik, én is pihenek kicsit. A kicsi 2 és 3 között ébred, szopizik, játszunk, 3 és 4 között ébrednek a többiek is. Uzsi általában tejtermék v gyümi, ha van itthon süti, akkor az. Kaja után kimegyünk a kertbe és be se jövünk estig. A férjem 5 és 6 között ér haza, ha kicsit evett, átöltözött, stb, átveszi a csajokat, én ekkor főzök másnapra. Fél 8-tól 8-ig fürdenek, kettesével, utána vacsi együtt, 9-re alszanak. Mi kb éjfélig szoktunk ébren maradni, kell ez a pár óra kettesben. 😊 5,4,2 évesek a nagyok, 6 hónapos a kicsi.
2019. aug. 12. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!