Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1,5 éves babánál kb hány...

1,5 éves babánál kb hány pelus az átlag, ami elfogy egy nap?

Figyelt kérdés
Nekünk 8 fogy átlagosan. De van, hogy több. Szerintem ez nagyon sok. Mikor kisebb volt is sok fogyott és mindenki azt mondta, hogy később kevesebb kellesz, de nem úgy néz ki. Sok vizet iszik, ezért éjjel is cserélni kell a pelenkáját. Nálatok hogy van?
2019. aug. 12. 11:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
55%

Már egyik sem pelusost, de kb. nekünk is ennyi fogyott, pedig mi éjjel nem cseréltük neki. 2 éves korától a bölcsis napokon 9, otthon 7-8 fogyott.

A szobatisztaság kialakulása előtt volt csak csökkenés,akkor 4-5 db-ra volt szükség.

2019. aug. 12. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
58%

4-5 pelenka/gyerek, de az 5 az akkor van, ha egynél több a kaki. Little Angelst használunk, éjszaka rajtuk van 11-12 órát is, ha nem kelnek kora reggel. Ahhoz, hogy ez a fajta pelus átázzon, kb. fél liter pisinek kell benne lenni. Az éjszakai pelusuk az jó nagy szokott lenni, nappal már feleannyi pisivel cserélek.


Milyen fajta pelust használsz? Mennyire engeded, hogy megteljen? Szerintem is sokat használsz, nálunk újszülött korban fogyott ennyi.

2019. aug. 12. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
51%

Másfél éves a lányom, szintén 4-5 fogy, 5 db csak akkor, ha napi 2 kaka van.

DM sajátmárkást és Liberot használunk felváltva. Éjjel mindkettő simán kibír 12 órát.

2019. aug. 12. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
62%
Nálunk az átlag 6 db.Ebben a 6 db benne van az éjszakai is.Sokat iszik de 3 órát simán bír egy pelus alatta.Néha van egy-egy alkalom mikor a tisztába kakil, akkor ugye + 1 de nagyon ritka.
2019. aug. 12. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
62%

Ha reggelre van kaki, akkor 4 elég egy nap, ha később kakil, akkor 5. Éjszaka 12-13 órát alszik, sosem cserélem közben.

A kicsi fél éves, ő se használ 7-nél többet egy nap, mondjuk nálunk ő is alszik éjjel 11-12 órát egyben.

2019. aug. 12. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
62%
Igaz még csak 14 hónapos, de 5-6 pelus fogy el naponta. Éjszaka nem cserélem, simán kibír 12 órát, pedig sokat iszik. DM sajátmárkásat használunk.
2019. aug. 12. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
44%

5-6 pelus 14 hós


Van amikor sokkal töb 4-5 kaka is előfordul


Éjjel nincs peluscsere.

Libero nagyon sokat bír.. Sosem ágik ár, csak van amikor nagyon lóg

2019. aug. 12. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
48%
Nalunk is kb 5 fogy el egy nap. 2 éves. A dm-est es liberot veszünk neki. Korábban nem túl tapasztaltként vettem az olcsó pelusokat webshopból, illetve egy olcsó márkát egy hipermatketből. Igaz, annak darabja 10 forinttal kevesebbe került, de abból kellett 8 minimum egy nap. Ha meg azt összeadogatom- jobbab járunk a drágábbal, amiből sokkal kevesebb kell.
2019. aug. 12. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Én már szinte mindegyik létező pelenkát próbáltam, leginkább pampers pants-et használunk most nyáron, mellette premium care, Dm saját márkás, néha libero. Nem szoktam megvárni, míg nagyon tele lesz a pelus, de a lányom is jelzi, mikor már van benne egy bizonyos mennyiség, hogy cserélni kellene. Éjszaka is felkel rá és akkor nyugszik meg, ha tiszta a pelenka :(
2019. aug. 12. 13:32
 10/13 anonim ***** válasza:
60%
Ja, akkor az a baj, hogy Pants. A bugyipelusok közel sem bírnak annyi pisit elnyelni,mint a nadrágpelenkák. A reklámmal ellentétben nem onnantól "célszerű" használni, amikor már tekereg, meg szökik a gyerek, hanem kifejezetten a leszoktatáshoz. Amíg rendesen pelenkás, addig sima pelenka kell. A nadrágpelusok arra jók, hogy ne ázzon el, ha nem értek el a bilihez. Ismerős anyukáknak is ez a tapasztalata a nadrágpelussal.
2019. aug. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!