Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Férfiak! Van itt közületek,...

Férfiak! Van itt közületek, aki megbánta hogy gyereket vállalt?

Figyelt kérdés

2019. aug. 12. 15:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
20%

Az nagyon szomorú,hogy ha azt megbánja valaki.

Azt bánhatod,hogy milyen párt választottál,de a gyerek nem tehet semmiről.

2019. aug. 12. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Egy szóval se mondtam hogy a baba tehetne bármiről: szeretem a gyerekeket (óvónőként dolgozott anyukám és sokat tudtam a gyerkőcökkel beszélgetni meg focizni velük amíg vártam), de manapság rengeteget hallani hogy egy nő beleerőszakolja a férfit abba hogy csináljanak gyereket már a házasság első pár évében, és utána a férfinak derékba törik a karriere, nem tudja eltartani a családot, és persze emiatt is őt fogja okolni a felesége
2019. aug. 12. 16:08
 3/14 anonim ***** válasza:
62%
Ha még nincs gyereked,és úton sincs a baba,akkor először egy normális társat keress,aki nem úgy áll a dolgokhoz,ahogy leírtad.
2019. aug. 12. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
70%
Őszintén, van aki azt hiszi, ebben a témában olvasnak itt férfiak?!
2019. aug. 12. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
49%
4. Eddig rajtad kívül csak azok írtak!
2019. aug. 12. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
70%
Ja, bocsánat már akkor az uraktól.
2019. aug. 12. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

#3: Pont ez a legnagyobb kihívás manapság, "vetting"-elni a nőket.

Egyre kevesebb olyan nő van aki alkalmas lenne az anyaságra, és nagyon sok nő csak imitálja hogy igen: ki kell szűrni a jelek alapján meg a családját vizsgálva, hogy mennyire lehet neurotikus az illető


Nem szeretnék abba a csapdába esni mint a legtöbb pasi, hogy mint a szemellenzős lovak, úgy futkosnak olyan nők után akikért nem is éri meg

2019. aug. 12. 17:06
 8/14 anonim ***** válasza:
75%
Mit értesz az alatt,hogy alkalmatlanok az anyaságra?
2019. aug. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
#8: Te vállalnál gyereket egy olyan nővel aki állandóan magával törődik, és egy jó háziasszony tulajdonságainak a modikuma sincs meg benne (úgy a fiatal nők kb. 85%-a manapság)?
2019. aug. 12. 21:02
 10/14 anonim ***** válasza:
80%
Hat én kifejezetten szar háziasszony vagyok. De többet keresek, mint a ferjem, aki szinten szar háziasszony. Így boldogan élünk a kis kupinkban úgy, hogy egy csomó dolgot csinálunk együtt aminek közé nincs a házhoz vagy bármilyen házimunkához és boldogan várjuk az első babánkat. Persze valószínű továbbra is szar háziasszony leszek és nálunk minidig kupi lesz amit nagyon magasról fogunk leszarni amíg a gyerekünkkel és a két kutyánkkal kirándulunk a szabadban és szendvicset majszolunk almával a vasárnapi ebéd helyett, amire rámenne a délelőttöm és rohadtul nem elveznem az egészet, viszont órákig eltartana a romok eltakarítás is amig a teremtés koronája ciccent egy sort és le se szárja se a gyereket se a háztartást mert ő ugye fáradt a heti munkától. De szerintem amúgy nem csak gyerek de feleseg sem való neked. Fogadj bejárónőt mindenki jobban jár.
2019. aug. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!