Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem fogadja el a cumit?...

Miért nem fogadja el a cumit? Miért jobb a keze? Mit tegyek? 5 honapos

Figyelt kérdés
Kezét szopizza már vagy 2 hete nem tudok vele mitcsinalni. Cumit nem értem miért nem fogadja el
2019. aug. 13. 12:55
 1/8 anonim ***** válasza:
38%
Mért kell cumiznia? Az én 7 hónaposom sem fogadta el soha a cumit.
2019. aug. 13. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hogy ne a kezét szopja.
2019. aug. 13. 12:58
 3/8 anonim ***** válasza:
46%
Nem tudsz mit csinálni. Nálunk ugyanez volt. Kb. 2 hétig szopta az ujját, azóta nem, már 2 éves.
2019. aug. 13. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
31%
És akkor mi van ha a kezét szopja? Ha nem fogadja el a cumit akkor nem fogadja el. Ha fejre állsz akkor sem.
2019. aug. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
40%
Miért lenne jobb, ha egy undormány szilikondarabot rágcsálna? Örülj neki, hogy nem alakul ki egy felesleges függőség benne.
2019. aug. 13. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
61%
Minden cuminak, márkától függően más a mérete és a formája. Van amikor csak a többedik fajta válik be.
2019. aug. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
33%

Az sem baj, ha egyiket sem szopja. Vagy szerinted valamelyiket muszáj?


Fiam kiköpte a cumit, sosem kellett neki. És anyósom javaslatára nem engedtem az ujjára rászokni (férjemmel megszenvedtek).

Amikor láttam, hogy teszi a szájába az ujját, mindig kivettem. Nem is szokott rá.

Nem lett belőle később semmi baj.

2019. aug. 13. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Inkább a kezét, mint a cumit. Az én lányomnak sem kellett a cumi, helyette az ujját választotta. Nem is erőltettem a cumit. Te se tedd.
2019. aug. 13. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!