Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány éves korig "szokás"...

Hány éves korig "szokás" baba-mama klubba járni?

Figyelt kérdés
2 éves a kisfiam és most kezdenénk járni,, eddig más jellegű foglalkozásokra jártunk.
2019. aug. 13. 16:55
 1/8 anonim ***** válasza:
53%
2 éves már nem baba. Inkább játszótér, ott a homokozóban úgyis össze barátkozol anyukákkal, azok közül aki szimpi át hivod, majd ők is át hívnak....
2019. aug. 13. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Amíg nem ovis addig nyugodtan. Nálunk is vannak 1,5-2 évesek. Sőt most a nyáron a nagytesókat is elhozzák az anyukák
2019. aug. 13. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk amíg nem jár oviba, addig mehet a baba-mama klubba. Tehát a bölcsis korosztály. De nyáron jöhetnek a nagytesók is, vagy ha nincs ovi-iskola akkor is. A mikulás és farsangi ünnepségre is mindig külön felhívják a figylmet, hogy a nagytesókat is szeretettel várják.
2019. aug. 13. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
23%

2 evesen add inkabb bolcsibe,jobban fogjatok elvezni mindketten.

En 1x voltam vele de nem birtam,csomo kiegett anyuka,a helyen ahol szervezve volt 3 db keksz 1000 ftba kerult..lehet en voltam rossz helyen.de 2 evesnek mar a kortarsai kozott a helye,anyukanak meg felnottek kozott,akik nem csak anyukak.

2019. aug. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

4

Te voltál rossz helyen. Nálunk egy közösségi házban van a klubb. Mindenki hoz valamit, ami természetesen be van dobva a közösbe. Ki van rakva. Minden gyerek azt és úgy eszik ahogy akar. Anyukák nem csak a gyerekről beszélnek. Bármilyen témában elbeszélgetünk egymással. A gyerekeknek van sokféle játék mindenféle korosztálynak.

Én csak azért nem adnám bölcsibe hogy közösségben legyen, ha nem mennék vissza dolgozni.

2019. aug. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy klub szervezője vagyok. Sokkal több 2-6 éves gyerekkel jönnek a szülők, mint pici babával. Ha kicsivel jönnek akkor inkább babahordozási tanácsadás iránt érdeklődnek. Mi nyáron táboroztatunk is. Iskolás gyerek is van, aki régen klubbos volt :)
2019. aug. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Elmentünk végül. Nem voltunk sokan, kb 5-6 anyuka plusz gyerekek. Konkrét vezetett klub volt, 500ft, vittem a közösbe kekszet aminek nagyon örültek, volt is kirakva több minden. Mondókázás, kötetlen beszélgetések, kávézás, kézműveskedés, sok játék. Borzasztóan élveztük, nem lógott ki a sorból a 2 évesem!

2019. aug. 20. 20:52
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem hát! Vidd nyugodtan! Mi boldognak vagyunk akárki jön! Van, hogy nagymama jön be mesélni az unokáról :D mindenféle korosztály megfordul. És nagyon jó barátságok tudnak kialakulni ilyen helyeken!
2019. aug. 29. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!