Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Sziasztok ! Barátnőmnek van egy 10hónapos kislánya.Mikor megszült utána rosszul lett,szédült.Egyszer az utcán lett rosszul.Azóta sem mer egyedül a gyerekkel elmenni valahova.Mindig kísérgetni kell,otthon elvan,teszi a dolgát,de ha az utcára kimegy egybőm elkezd "pánikolni".Jajj ő rosszul lehet az utcán,kilesz a segítséglre,mi lesz akkor a babával stb...Nekem ennyi idő után úgy tunik ,hogy pánikbeteg lett.Vagy nem tudom.Nekem is van egy kisbabám,9hónapos,de nekem pár hónapig volt ilyen félelem értetem.Aztán ahhogy nőtt a babám elmúlt.Bele jöttem a gyakorlatban.Hogyan tudnék rajta segíteni,hogy több önbizalma legyen neki és ne féljen ???
2019. aug. 14. 08:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt ilyen félelmem szülés után.Viszont egyet értek veled, hogy valószínűleg pánikbeteg lett.Keressen fel egy pszichológust ő inkább tud rajta segíteni mint te.
2019. aug. 14. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Pánikbetegség kezdete, pszichológus segít. Nekem is volt ilyen, csak baba nélkül. Mindig bebeszéltem magamnak, hogy az utcán leszek rosszul, nem fog segíteni senki stb. Nagyon meg lehet keseríteni ezzel a saját életünket és csak még több félelmet fog generálni a dolog. Egy jó(!) pszichológus sokat segít.
2019. aug. 14. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Velem ugyanez volt. 3 ev alatt volt h honapokig elmult, utaztunk azota repulon es ott semmi bajom nem volt, de neha elojon. Rettegek neha h "tortenik valami".

Mondjuk nekem pocsek elmeny volt a szules, gondolom ez is kozrejatszik.

2019. aug. 14. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Magátòl múlt el ???


Valéria az kezdett most el szedni,abba bízva majd az segít.Nem ismerem ezt a "gyógyszert" csak hallottam ròla,hogy természetes nyugtatò

2019. aug. 14. 11:45
 5/6 A kérdező kommentje:
Valeriána*****
2019. aug. 14. 11:45
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen a szules utan, analizalgattam minden kis rezzeneset a testemnek, hogy jajj biztos most tortenik vmi vegzetes a csaszaros sebemmel v mittudomen. Rettegtem konkretan. Szornyu volt. De nekem magatol elmult, ahogy egyre jobban regenarolodott a szervezetem es minden olyan lett mint szules, terhesseg elott elmult ez az erzes. Utolag mar nem is ertem magam😅
2019. aug. 14. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!