Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Babák

A kérdés

Mikor kell beadni a babának a 3. adag konakiont? Az előzőhöz számolva egy hónap vagy 1 hónapos korban?

Konakion beadása!

Keress kérdéseket hasonló témákban: Konakion, beadás

aug. 14. 12:00  Privát üzenet  

A válaszok
1 hónapos korban.

A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/7Időpont aug. 14. 12:29 Privát üzenet
Nekem azt tanácsolták, hogy mindig a hónapos "szülinapján" adjam, akkor nem felejtődik el.

A válaszíró 64%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/7Időpont aug. 14. 13:44 Privát üzenet
Akkor mi nem jól szedjük.16.-àn született a fiam.23.-àn adtam neki,a következőt rà 1hónapra.

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/7Időpont aug. 14. 22:31 Privát üzenet
Nem baj szerintem.

A válaszíró 64%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/7Időpont aug. 14. 22:51 Privát üzenet
Az első még a kórházban,második 1 hetesen,a harmadikat 1 hónaposan,aztán a következőket havonta.

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/7Időpont aug. 15. 06:59 Privát üzenet

Nálunk a védònő és a gyerekorvos is mindig figyelmeztettek,h mikor kell.

De kérdezd meg nyugodtan bármelyiküket.

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/7Időpont aug. 15. 07:00 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat

# 7/7Időpont aug. 19. 12:28 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Most kezdek szedni tomegnövelő port szedni 82kg 188cm átlagostól nehezebben hízok. Milyen mértékű súlygyarapodásra számítsak napi 2 adag mellett? 1 hónap alatt mennyi jönne fel kb?
6 hónap körüli babának ti hogy csináltok sinlacot, tejpépet, hány kanál por+hány kanál víz? Kíváncsi vagyok nektek mi az egy adag?
Nemsikerült az első clostys hónapom, nem érett tüszőm. A második hónap esélyesebb lesz ha nagyobb a gyógyszer adag?
Hogy csináljátok ebédre a fözeléket 6 honap körüli babátoknak, mennyi krumli vagy rizs és mennyi egyébb zöldség gyümi egy adag ebéd? Ezzel a mennyiség után mikor kér enni?
Mekkora adag gyümölcsöt eszik tízóraira 4 hónap körüli (tápszeres) babátok?
Chamomillából 5 golyó per nap, vagy per egy adag? 3 hósan adhatom már a babának? Sokat nyűglődik, nyála folyik, kezét eszi. Most akkor amig ki nem nől a foga-kb 5 honap-addig...

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Babák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!