Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miert csinalja ezt almaban?

Miert csinalja ezt almaban?

Figyelt kérdés
A kisbabam 1 honapos es szuletese ota van egy olyan “szokasa”, hogy almaban annyira nyuglodik, hogy elkepeszto. De nem ebred fel, csukva van a szeme es nem is sir. Csak kepeszt, vergodik, nyogdecsel, erolkodik(nem ugy mint kakilaskor sztem) par masodpercig, aztan mintha mi se tortent volna abbahagyja. Majd 10 perc mulva megint. Fajhat a hasa? V miert alszik ilyen nyugtalanul?:(

2019. aug. 14. 13:35
 1/7 anonim ***** válasza:
67%
Az enyém is csinálja időnként. 5 hetes. Mindig azt hiszem, hogy ébred, de aztán megint csend. Ilyenkor végigmászik az ágyában is, sose ott van, ahová letettem. Sokszor ilyenkor pukizik is nagyokat, szerintem bántják a pociját a gázok. Bár nem mindig pukizik hozzá :D
2019. aug. 14. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Éhseg jelek nincsenek ilyenkor? Pl cuppogás, nyelvöltés, fejrázás?
2019. aug. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem ugyan már 6 hónapos a babám, de nagyon ismerős amit írsz.

Nála ez rendszerint hajnalban volt, úgy emlékszem 4-5 körül kezdte és jó 30-45 percig tartott, néha tovább is. Kaki soha nem lett belőle, pedig tuti hogy valamivel kűzdött.

Kb 2-3 hetes koráról 6-8 hetes koráig tartott. Ha nem is minden hajnalban, de gyakran. Orvost kérdeztem, azt mondta hasfájás lehet a dologban. Persze ki tudja🤷🏻‍♀️

Remelem tudtam segíteni. Kitartást! Ha minden igaz, egyszer neki is abba kell majd hagynia :) le fog róla szokni!

2019. aug. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok: hasfájás? Nekem ez eszembe se jutott, gondoltam, akkor sírna...
2019. aug. 14. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az enyém is csinálta. Hasfájás, kóbor puki, bélmozgás.. Kb bármi zavarhatja.

Az én fiam hason aludt és újszülött korától kezdve haladt szép lassan előre az ágyban annyira vergődött.

Mondanám hogy idővel elmúlt. De nem... 😆 Csak más lett.

2019. aug. 14. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy ehes. En is arra tippelek hogy belmozgas. O is beutalisan elkepeszt, volt mar fejjel lefele mikor megneztem🤣
2019. aug. 14. 20:17
 7/7 anonim ***** válasza:
Nalunk hasfajas volt.
2019. aug. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!