Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt valaki akinek a kb 2...

Van itt valaki akinek a kb 2 éves gyerek mellé született a kistesó? Nagyon durva lesz, mire számítsak?

Figyelt kérdés

20 hónapos lesz a lányom mire megszületik a kisöcsi még van 3 hónap a szülésig .

Kezdek berezelni, hogy fogom bírni ha pl a pici sírós ,hasfájós lesz ,vagy egész éjszaka fent lesz , hogy fogom bírni hogy a nagyal is foglalkozzak ? Ti hogyan éltétek túl ?🙄😅


2019. aug. 15. 20:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
22%
Legjobb barátnom, három gyerek, legnagyobb iskolás, középső három éves, kicsi született. Apuka és nagyszülok sokat segítettek, másként nem megy.
2019. aug. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Anyukám egy igazi otthonülős lusta nyugdijas nem szeret segíteni heti 1 szer átjön megnézni a picit pár orára de semmi több.Férjem szokot segíteni munka után ennyi .
2019. aug. 15. 20:52
 3/13 anonim ***** válasza:
66%
21 hónap van köztük, nekem is a lányom nagyobb, fiam a pici. Kemény menet volt, leginkább azért, mert a lányom elég aktív gyerkőc. De nyugodj meg, túl lehet élni. Ma már 13 és 11 évesek. (No meg itt az alig 2 éves pici, aki mellé jövő hónap vége felé érkezik a 4.😉😱)
2019. aug. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
16%
Szia! 3 fiam van 2-2év külömbséggel születtek. Hát durva az biztos.. Bár nem is igazán az éjjszaka mint inkább a nappal.Főleg a reggelek ha oviba/bölcsibe kell vinni... Kb 3 idegösszeomlás rggel 8-ig mire egyáltalán elindulsz velük. Durca az biztos! Aztán idóvel össze nőnek. Nekem most a legnahgyobb 5 a középső 3. Most van az, hogy a nagy már nem engem akar játszanj, hanem az öcsit(3 éves). Persze össze vesznek.. Megy az ordírás.. Biztos szeretnek a a szomszédok..
2019. aug. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
😂 az jó még csak 1 van de az alsó szomszéd nem köszön mióta kúszni tud a gyerek mert kopácsolt es dobálta a játékait .
2019. aug. 15. 21:39
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
Amikor a 4. gyerekem született, testvérei 5,5 éves, nem egészen 3 éves és 15 hónaposak voltak. Segítségem 0. Nem mondom, hogy könnyű volt, de meg lehetett oldani.
2019. aug. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
A kórházi szobatársam szült így. Mondta, hogy a haját tépi és sajnos a nagyobb gyerekével gáz néha. Nekünk 3 év a gyerekek között, de hardcore még úgy is, hogy a pici halálnyugodt baba. Viszont éjszaka bébisárkánnyá változik és nem hagy aludni. Nappal meg a nagyobb nem alszik, tehát egyáltalán nem, vagy minimálisat alszok. Látod most is fent vagyok.😁
2019. aug. 16. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
49%
20 hónap van a lányom és a kisfiam között (2,5 múlt a lányom, 11 hónapos a kisfiam). Segítségem csak a férjem, ami nem zavar, mert jobban szeretem megoldani a dolgokat magam. Bevallom én imádom! Az éjszakázásba meglepően gyorsan bele lehet jönni (mikor született a kisfiam még a lányom is kelt éjjel), a hordozás pedig aranyat ér. Én próbálok pozitívan hozzáállni és lazán felfogni mindent - boldog anya, boldog baba. Minden szervezés kérdése szerintem. Igen, vannak napok, amikor a lányomnál a dackorszak az átlagnál is rosszabb😅, a fiam meg csak kézben van el, de van 2 egészséges, gyönyörű gyerekem, mi kell még❤️?! Már vállalnánk a harmadikat, de sajnos csak 3 év múlva tudjuk, mert akkor tudunk házba költözni.
2019. aug. 16. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
9%

Kollégáméknál 11 hónap van a 2 gyerek között.

És 3-2 évesek voltak a picik, amikor megérkezett a 3. gyerek.

Segítség semmi, de anya-apa egyformán kivette a részét mindenben (nyilván apa munka után).

Nagyon cuki család, irigylem a türelméért, nekem néha az 1 szem gyerekemre hamarabb elfogy.


Logisztika kérdése szerintem.

2019. aug. 16. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
8-as vagyok! Mi a baj a válaszommal? De őszintén! Az, hogy nekem nem olyan nehéz a gyerekekkel? Örülök, hogy vannak irigyeim☺️.
2019. aug. 16. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!