Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti hogy oldjátok meg babakocsi...

Ti hogy oldjátok meg babakocsival a közlekedést ahol lépcsőkön kell felmenni? Két hónapos baba.

Figyelt kérdés
2019. aug. 16. 12:01
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Felviszem a babakocsit benne a gyerekkel.
2019. aug. 16. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
80%

Mennyi lépcső, mekkora, milyen magas?

A szimpla babakocsit amúgy simán felemelem és felviszem 3-4 emeletre is, pl kórházban. A tesókocsit nem, azzal maradunk a rámpás helyeknél.

2019. aug. 16. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
81%

Nyilván felcipelem babakocsival együtt. Míg 2 hónapos könnyű nehéz kocsival is.

Amikor már 9-10 kg körül van... na onnantól igazi edzés.

2019. aug. 16. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
55%

Még a 9 hónapos 9 kilós babámmal is simán felcipelem. Pedig 55 kiló vagyok.

Nem olyan bonyolult dolgok ezek.

2019. aug. 16. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
74%
Megfogom a babakocsit gyerekestül és felviszem
2019. aug. 16. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, milyen kocsid van. Mi az első gyerkőcnél bután egy szép multifunkciós - de 14 kilós - babakocsit választottunk. A fiam 4,5 kilóval született... Alig bírtam megemelni kocsistól, nemhogy lépcsőzni! Eladtuk és vettünk egy extra könnyűt, amit a kicsi is megörökölt. Ezt simán viszem akár több emeletet is.
2019. aug. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Simán fel-le cipeltem bárhol. Meg is őrültem volna enélkül, nem mertem volna úgy elindulni, hogy mindig kell segítség a lépcsőzéshez.
2019. aug. 16. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha lehet, kerülöm az ilyen helyet, a legtöbb helyen azért van akadálymentesítés, lift. Ha csak pár fokról van szó, ott még fel lehet vhogy tolni, de a magas lépcsőket meg sem próbálom. A mi babakocsink nem pehelysúlyú. Szerencsére volt már olyan, hogy segítettek felvenni.
2019. aug. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!