Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért baj az ha kicsit nagyobb...

Miért baj az ha kicsit nagyobb ruhát adok rá? Miért kell ezért beszologatni?

Figyelt kérdés

Nem olyan nagy csak pár számmal nagyobb. Nagyobbakat vettem nem tudtam hogy ilyen pici lesz a baba. Még úgyis csak fekszik egesznap nem mindegy mivan rajta?

1 hónapos


2019. aug. 16. 14:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
84%
Ki szólt be ezért? Nálunk fordítva volt megvettük a sok 50,56 os ruhát, hát a háromnegyedét egyszer se tudtam rá adni mert nagy baba lett. Inkább legyen nagyobb, mint kisebb, legalább tovább tudod használni. :) a babák úgy is nagyon gyorsan nőknek.
2019. aug. 16. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
71%
De, szinte mindegy, legalább kényelmes. Hidd el, pár hét múlva meg már kicsi is lesz.
2019. aug. 16. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
* nőlnek
2019. aug. 16. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
77%

Ha már kijavítottad magad, *nőnek a helyes megfelelő.


Én kintre vennék pár kisebb ruhát, bentre meg adnám a nagyobbakat. Ha valakinek nem tetszik, nem kell nézni. Egy hónapja vagy anyuka, lehetnének empatikusabbak...

2019. aug. 16. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a babam koraszulott, amikor mar nem volt inkubatorban es haza lehetett hozni akkor is nagyon picike volt. 2300 gramm. Senki nem gondolta hogy kora baba lesz, ezert minden ruha nagy volt ra. Mi utana vasarolgattunk nehany kisebbet ami jo volt ra. Mi azert vettunk ra illo ruhakat mert gyakran bele akadt a keze vagy a laba es ilyenkor sirt.

Szerintem nem gond ha nagyobb ra a ruha addig amig nincs belole problema. Ezeket ugyis eszre veszed es ha minden rendben akkor folosleges venni kicsi ruhakat.

2019. aug. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
59%
Hat nem tudom, te nem jegyezned meg legalább magadban ha egy nőt több számmal nagyobb ruhában látnál mint a mérete?
2019. aug. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
A pár számmal nagyobb az elég sokat jelent. Mondjuk 62es helyett 80as csak 3 számmal nagyobb, de az már egy majdnem egy éves gyerekre való.
2019. aug. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Rokonok, ismerősök, apja barátai szoktak mondani hogy mi az a nagy ruha rajta
2019. aug. 16. 17:12
 9/12 anonim ***** válasza:
56%
Az enyem 3 eves es felsobol, ruhabol mindig kicsit nagyobbat veszek, hogy sokaig tudja hasznalni. Nem mintha sajnalnam ra a penzt, de egy csomo ruha ugy a szivehez no, hogy nem birja feldolgozni, hogy kinotte :D
2019. aug. 16. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Mert 1 számmal oké. Egyébként is sokszor két méret között vannak. Pár számmal viszont RENGETEG egy pici gyereknél.
2019. aug. 16. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!