Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig haszalta a babafeszket...

Meddig haszalta a babafeszket az, aki vett a babajanak?

Figyelt kérdés
Hany honapos korig aludt benne a baba, meddig szerette? Egyebkent van egy olyan felelmem mert nagyon kepesztos a babam, h belefurja magat az oldalaba es... de lehet h tul paramamai vagyok😅

2019. aug. 16. 15:52
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem nem vagy paramami, én is ettől féltem. Ha jól tudom külföldön betiltották, mert fulladt bele baba. Én tuti nem vettem ilyen vackokat, még plüsst se az ágyba.
2019. aug. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
70%
Nekünk bevált. Imádja a lányom, meg a fiam is imádta régen. Csak azért, mert külföldön egy baba belehalt, azért még nem fog minden baba így járni. Sőt... Szinte semelyik. Hányan haltak már bele pl. az evésbe? Akkor most te sem eszel, nehogy megfulladj mondjuk.. 😂😂
2019. aug. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kislanyim 4 honapos,meg mindig abban alszik es imadja
2019. aug. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Olyan 4 hónapos korukig használtuk a normál méretűt, utána vettünk XL-es fészkeket, de amikor elkezdtek forogni és úgy döntöttek, hogy ők bizony hason szeretnének aludni, megszűntettük a fészekben alvást. Kellett pár nap, míg megszokták, hogy nem tudnak az oldalának támaszkodni, de végül gyorsan megszokták. Összességében talán 5-6 hónapos korukig "fészkeltek". 😊
2019. aug. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

4 hónapos koráig használtuk, szeretett benne aludni. Csak nappal volt használatban pl. a nappaliban a kanapén, vagy ha nagyszülőkhöz mentünk vittük magunkkal.

Miután megtanult árfordulni, nem maradt meg benne.

2019. aug. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2-es, persze mert a fészek is létszükséglet mint az evés... Nem egyetlen baba miatt tiltották be külföldön azt ugye tudod? De van pár anyuka akik inkább divatoznak, mintsem babájuk biztonságát vennék figyelembe, hisz kit érdekel, hogy halt már bele baba? A lényeg, hogy jól mutasson a facén.
2019. aug. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi nem szules elott vettunk, talan 1-2 honappal utana. Nagyon oda voltam hogy kell kell de nem vagyok benne biztos... aztan felesleges volt valahol mert nem volt meg benne. Viszont kesobb is lehet hasznalni, mikor mar nagyobb, csak ezert tartottam meg.
2019. szept. 28. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!