Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Babák

A kérdés

Másnak is rosszul esik az ilyesmi vagy én reagálom túl?

9hós babám havonta egyszer alszik a mamánál. Jól el van a kezdetektől,nem hiányolt minket eddig se,és nem örült nekünk különösebben mikor mentünk érte.Eddig ráfogtam,hogy még kicsi.A hétköznapokban már látom/érzem,hogy ő is szeret. Utóbb mikor mentünk érte már azt vártam hogy biztos örül majd valahogy de semmi. Odamentem akkor átkéretőzött hozzám, de olyan távolságtartó volt vagy nem is tudom.Persze örülök,hogy úgy hagyom ott hogy tudom nem fog sírni és jól érzi magát,de én csinálok rosszul valamit, hogy nem ragaszkodik annyira? Mert egyebként már átkéretőzik hozzám mástól és ha sír nálam azonnal megnyugszik,odamászik hozzám felkéretőzik stb. Csak a ha több időt van nélkülünk olyan mintha elszokna tőlünk vagy nem tudom hogy mondjam. Másnál is van ilyen? Hogy élitek meg?

Keress kérdéseket hasonló témákban: baba, szeretet, anyai szeretet, mama, ragaszkodás, anya, kötődés

aug. 17. 09:47  Privát üzenet  

A válaszok

Nekem is volt ilyen a nagyobbik gyerekemmel, most megy 5-dikbe és tökéletes érzelmi kapcsolatban állunk egymással. Nagyon közvetlen, bújós velem, mindent megbeszélünk, ragaszkodó. Szóval ne aggódj, ez nem gond !

Átkéretőzik, felkéretőzik, ezek nagyon cukin hangzanak, még életemben nem hallottam ilyen szavakat. 🤔🤣

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont aug. 17. 10:15 Privát üzenet
Minden gyerek más. Én nem szokattam az első szülöttenet máshoz, hát nem is maradt el senkivel. Elméletben tök cuki, hogy milyen anyás, de már bánom a dolgot. A picurt kezdettől fogva fogom szokatni, hogy mamánál is legyen olykor olykor.

A válasz 84%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont aug. 17. 10:48 Privát üzenet
Nálunk is ugyanez volt, eleinte kicsit zavart, de igazából örülni kell annak, hogy a mamával is nagyon jól elvan. A leírásod alapján a szeretet, kötődés megvan a részéről, teljesen normálisan viselkedik. Az én lányom most 2 éves. Annyira szeret mindkét mamánál aludni, hogy mikor megyünk el, türelmetlenül tol kifelé az ajtón és mondja,hogy "pápá". Mostmár sokkal jobban látszik viszont az öröm is, amikor érte megyünk, szerintem ez nálatok is alakulni fog még.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont aug. 17. 12:46 Privát üzenet
Rosszul esett volna... De kozbe meg tok jo dolog. En hiaba szoktattam, kozel 4 evesen jutottunk oda h ra lehet bízni a fiam 1-2 orara a nagyszülőkre.. Eddig orditott utanunk. Pedig nem hagytuk ott... Most mar "csak" hianyol.

A válasz 90%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont aug. 17. 16:06 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
A legjobb barátom nem akar velem találkozni a szülinapom, inkább a barátjával lesz. Normális ha ez rosszul esik vagy én reagálom túl?
Szerintetek én reagálom túl? Eléggé rosszul estek ezek a dolgok
Nem szeretem, amikor látja valaki, hogy pl tanulok, vagy munkáról kérdeznek, vagy ha megdicsérnek. Stb. és rosszul reagálom le ezeket, hogyan változtassak ezen, van olyan aki szintén így van ezzel?
Szerintetek én reagálom ezt rosszul?
Mit szolnatok, ha a parotok igy viselkedne? Csak a hormonok miatt reagalom tul? Tenyleg rosszul esett.
Csak én reagálom túl, vagy jogosan esik rosszul? Óvónői kérdés.

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Babák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!