Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másnak is rosszul esik az...

Másnak is rosszul esik az ilyesmi vagy én reagálom túl?

Figyelt kérdés
9hós babám havonta egyszer alszik a mamánál. Jól el van a kezdetektől,nem hiányolt minket eddig se,és nem örült nekünk különösebben mikor mentünk érte.Eddig ráfogtam,hogy még kicsi.A hétköznapokban már látom/érzem,hogy ő is szeret. Utóbb mikor mentünk érte már azt vártam hogy biztos örül majd valahogy de semmi. Odamentem akkor átkéretőzött hozzám, de olyan távolságtartó volt vagy nem is tudom.Persze örülök,hogy úgy hagyom ott hogy tudom nem fog sírni és jól érzi magát,de én csinálok rosszul valamit, hogy nem ragaszkodik annyira? Mert egyebként már átkéretőzik hozzám mástól és ha sír nálam azonnal megnyugszik,odamászik hozzám felkéretőzik stb. Csak a ha több időt van nélkülünk olyan mintha elszokna tőlünk vagy nem tudom hogy mondjam. Másnál is van ilyen? Hogy élitek meg?

2019. aug. 17. 09:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt ilyen a nagyobbik gyerekemmel, most megy 5-dikbe és tökéletes érzelmi kapcsolatban állunk egymással. Nagyon közvetlen, bújós velem, mindent megbeszélünk, ragaszkodó. Szóval ne aggódj, ez nem gond !


Átkéretőzik, felkéretőzik, ezek nagyon cukin hangzanak, még életemben nem hallottam ilyen szavakat. 🤔🤣

2019. aug. 17. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
84%
Minden gyerek más. Én nem szokattam az első szülöttenet máshoz, hát nem is maradt el senkivel. Elméletben tök cuki, hogy milyen anyás, de már bánom a dolgot. A picurt kezdettől fogva fogom szokatni, hogy mamánál is legyen olykor olykor.
2019. aug. 17. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is ugyanez volt, eleinte kicsit zavart, de igazából örülni kell annak, hogy a mamával is nagyon jól elvan. A leírásod alapján a szeretet, kötődés megvan a részéről, teljesen normálisan viselkedik. Az én lányom most 2 éves. Annyira szeret mindkét mamánál aludni, hogy mikor megyünk el, türelmetlenül tol kifelé az ajtón és mondja,hogy "pápá". Mostmár sokkal jobban látszik viszont az öröm is, amikor érte megyünk, szerintem ez nálatok is alakulni fog még.
2019. aug. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
90%
Rosszul esett volna... De kozbe meg tok jo dolog. En hiaba szoktattam, kozel 4 evesen jutottunk oda h ra lehet bízni a fiam 1-2 orara a nagyszülőkre.. Eddig orditott utanunk. Pedig nem hagytuk ott... Most mar "csak" hianyol.
2019. aug. 17. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!