Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A szeretomtol terhes lettem,...

A szeretomtol terhes lettem, es nem szeretne ha megtartanam?

Figyelt kérdés

A szeretom nos, de nyitott hazassagban elnek. Nekem nincs senkim, csak o. Azt hittem, ha megtudja, hogy kisbabank lesz akkor elhagyja a feleseget, es normalis kapcsolatot kezd velem, de hallani sem akar ilyesmirol. Azt mondta kifizetni az abortuszt de en meg szeretnem tartani a babat.

Lehet belole meg rendes edesapa?



2019. aug. 18. 14:24
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
97%
Nem. Ennyire naív nem lehetsz...
2019. aug. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
98%
Troll kérdés.
2019. aug. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
87%
Őszintén remélem, hogy ez csak kamukérdés. Nagyon szomorú lenne, ha ilyen elfuserált értékrendet adnál tovább a gyermekednek.
2019. aug. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
99%

Nyilván majd kiugrik a bőréből, hogy terhes vagy, azért küld abortuszra és azért nem hagyja ott a feleségét se. Nyilvánvaló, hogy apa akar lenni, ugye?


Ha megtartás azt a gyereket, akkor egyedülálló anya leszel, a gyereknek semmi kapcsolata nem lesz az apjával, csak a tartasdijat fizeti majd

2019. aug. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha nyitott házasságban élnek, akkor a feleségén és Rajtad kívül is lehet, hogy még vannak más nők az életében. Vagy ilyen típusú a pasi, hogy nem tud megállapodni (és akkor várhatsz arra, hogy megváltozik, mert nem fog) vagy még nem találta meg a nőt, akiért érdemes megállapodni (sajnos így sem te leszel a befutó, mert akkor már az összes nőjét gyerek nélkül is elhagyta volna). Ha meg szeretnéd tartani a babát tartsd meg! De a pasit valószínűleg elfelejtheted - ami lehet nem is baj. Amúgy nem védekeztetek?
2019. aug. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Nem szoktunk, csak megszakitasosan. 32 vagyok, ugy voltam vele, hogy johet a baba mar.
2019. aug. 18. 14:46
 7/25 anonim ***** válasza:
94%
Ha jöhet a baba. Akkor neveld fel egyedül tisztességesen.
2019. aug. 18. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
94%

"Úgy voltam vele, hogy jöhet a baba".


És persze odáig nem jutottál el, hogy egy szerető vagy, tehát valószínűleg a pasi a háta közepére se akar egy gyereket tőled. Persze ő is megtehette volna, hogy kotont húz a farkára.

Hihetetlen, hogy felnőtt emberek ennyire idióták legyenek.

2019. aug. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
csak gyerektartást kell fizetnie. a gyereket pont hogy le se fogja tojni.
2019. aug. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
93%
Tényleg úgy voltál vele? És az halálosan komolyan egyetlen egyszer se fordult meg a kis fejedben, hogy talán nem egy nős pasitól kellene becsusszannia a babának, hanem megpróbálhatnál egészséges felnőtt kapcsolatot létesíteni, hogy a gyereknek... hát hogy is mondjam.. mondjuk LEGYEN APJA?! Mi a francot gondoltál te, amikor szerinted jöhet a baba, de közben azzal se vagy tisztában, hogy a faszi veled akar lenni vagy sem?? Felnőtt nők hogy lehetnek ilyen elképesztően hülyék?
2019. aug. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!