Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aki használt pelenkára csiptet...

Aki használt pelenkára csiptethető légzés figyelőt, bevált?

Figyelt kérdés
Mikor ölbe vetted a babát, vagy szoptattad nem zavart hogy ott van,nem nyomta a hasát?

2019. aug. 18. 22:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Mi nagyszülőknél használtuk, csak éjszaka, nem volt gond belőle.Szerettem, engem megnyugtatott, amikor nem otthon aludtunk, hogy jelezne, ha gond lenne.
2019. aug. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Csak alváskor használtuk, főleg éjjel. Engem megnyugtatott.


Alatta is ment légzésfigyelő.

2019. aug. 19. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekünk van, nagyon szeretjük, mondjuk csak alvás előtti peluscserénél teszem rá. Utazáskor, nagymamánál alváskor iszonyat praktikus, hogy nem kell a kétlapos vezetékes ancúgot cincálni ráadásul utazóágyba nem is lehet beletenni. Nekünk Snuza Pico van. Az én lányom ráadásul hason alvó, úgyhogy neki a bal oldalán van. Egyáltalán nem zavarja, ugyanolyan jól alszik mikor rajta van, mint mikor nincs, pedig forog már rendesen, 5 hónapos. Én mindenkinek ajánlom.
2019. aug. 20. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!