Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt valaki aki 4 honaposan...

Van itt valaki aki 4 honaposan elkezdte a hozzataplalast anyatejes babájanal?

Figyelt kérdés
Mit szólt hozzá az orvos/védőnő? Esetleg ő ajánlotta?
2019. aug. 19. 13:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi elkezdtük. Második baba, igazából nem szóltak semmit:). Pontosan mi a kérdés?
2019. aug. 19. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tulajdon képen csak ennyi lenne hogy ki az aki ilyen tájban kezdte el. Mert nálunk a védőnő azt mondta elég fel évesen elkezdeni, és internet is mindenhol ezt olvasom viszont én szeretném elkezdeni hogy minel előbb kitudjunk váltani egy étkezést
2019. aug. 19. 15:16
 3/6 anonim ***** válasza:
54%

Miért akarod kiváltani az étkezést? Ha a szopi helyett, akkor ebben a korban tápszer megfelelőbb. Vagy lefejt anyatej leginkább (de ha ez rendelkezésre állna, nem kérdeznéd).

Ha a baba nem érett rá, akkor meg csak ártasz a hozzátáplálással. Éretlen még a tápcsatorna.

2019. aug. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
52%
1-es vagyok. Nálunk bejött a korai hozzátáplálás. 4 hós korához képest nagyon mozgékony volt és minél aktívabb volt annál többször kelt éjjel és valóban MENNYISÉGET evett. Segített az éjjeli alváson, egyszer kelt csak utána. Imád enni!
2019. aug. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
52%

Én elkezdtem védőnői és orvosi javaslatra. Oka:ez a szokás náluk.


De 4 hónaposan nem hozzátáplálás van, hanem kóstoltatás. Nagy a különbség!


Szóval adtam minimális almapürét, levét. Nagyon szerette a lányom, de nem tudta még megemészteni.


Amúgy rengeteg tejem volt, 2 évig szopott.

2019. aug. 20. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
1-es és 4-es vagyok. Én amúgy azért használtam a hozzátáplálás szót, mert a második babánál konkrétan már az volt. Amint megkósolta a kajákat már mindenből megevett egy adagot, mert annyira ízlett Neki. Eleinte féltem, hogy gond lesz belőle (mondjuk megfájdul a hasa), de szerencsére semmi ilyesmi nem volt.
2019. aug. 20. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!