Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babalátogatás - Titeket is...

Babalátogatás - Titeket is elfelejtettek a munkatársak?

Figyelt kérdés
Sok kedvesnek hitt munkatársam volt, egyetlen egy jött el, 4-5-re számítottam. Csalódtam. Az egyikkel összefutottam a boltban, ígérte, hogy eljön, ennek 3 hónapja. A másik azt mondja, még ráér, nőjön a baba. De most már 9 hónapos lesz, más lassan ilyenkor visszafele megy munkába... akikkel eddig írásban kommunikáltam, sokszor én kezdeményeztem, most már ezt meguntam. Szerettem ott dolgozni,érdekelt mi van velük, direkt nem csak a babáról beszéltem, nehogy sok legyen a téma, de most már meguntam.

2019. aug. 19. 22:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
90%

Èn lassan egy hónapja vagyok itthon, decemberre várom a babát. Mikor eljöttem, mindenki szomorú volt meg mondták, hogy hiányozni fogok. Na hát azóta az van hogy ha èn nem írok akkor nekem senki se ír, pedig mondták hogy majd találkozzunk meg hasonló. Most egy kollègám mondta hogy a hèten talizzunk, de ez is csak úgy hogy én írtam rá hogy mi újság,hát meglátjuk mi lesz

Nem tudom, aki kiválik a csapatból annak szerintem ezzel számolnia kell hogy az èrdeklődès sajnos alábbhagy...

2019. aug. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
30%
Irigylem a problémáidat...
2019. aug. 19. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
62%
Második: ezzel nem segítesz. Ha nem èrdekel akkor minek írsz ide?
2019. aug. 19. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
67%

Nekem 7 volt akit vártam, 5 eljött, 2 nem.. Azóta sem.

Pont 2 olyan nem akiket nagyon vártam volna.

Az egyik lapít, a másik meg 7 hónapja fújja hogy jön, de soha nem ér ide..

2019. aug. 19. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
98%

Amikor dolgoztál, volt-e találkozás, közös program a munkatársaiddal? Mert ahhoz, hogy valóban barátság alakuljon ki, nem elég a napi 8 órai összezártságban jópofizni.

Kikerültél abból a zárt körből. Nem barátaid voltak, hanem csak a munkatársaid .

2019. aug. 19. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
19%
Lehet idegesito nekik hogy te hesszelsz egesz nap amig ok galyaznak
2019. aug. 19. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
29%
Utolsó: mert a gyereknevelès az hesszelès? Sokkal többet dolgozik az aki otthon van gyerekkel mint aki csak napi 8 órát melózik.
2019. aug. 19. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Igen, kismillió közös program volt. Volt akivel rendszeresen együtt nyaraltunk, és ott voltunk egymás esküvőjén. Legutoljára mi hívtuk el őket hosszú hétvégére amikor már kismama voltam. Ha nem hívom, akkor azóta se találkozunk. Volt olyan, aki csak szimplán nagyon-nagyon jó kolléganő volt, ezért írtam a kérdésben inkább munkatársat. És a saját főnököm se kérdezte még meg, hogy hogy vagyunk, egyszer ígérte, hogy eljön, azóta is... Kismamaként egyébként élénk volt az érdeklődés, még a szülés körül is, utána kb. nullára csökkent.
2019. aug. 20. 00:13
 9/15 anonim ***** válasza:
90%
Van,akivel rendszeresen tartom a kapcsolatot,van aki sűrűn jár látogatni.De van olyan,akiről azt gondoltam,hogy fog,de egyszer sem jött.Oké állandóan kérdeznek rólunk attól aki jön,de egy üzenetet sem kaptam sokuktól csak a közös csoportban a gratulációt. 4 évig dolgoztam velük,25 en vagyunk, azóta 2en is teherbe estek. Érdekes,velük most lettem jobb kapcsolatban.Fura..
2019. aug. 20. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
69%

Babalátogatás - Titeket is elfelejtettek a munkatársak?


Halistennek... Eleinte zavart, most mar tobb mint 3 eve vagyok itthon (kettot szültem egymas utan) . Egy kolleganommel es egy volt kolleganommel tartok kapcsolatot.


A kedvencem az volt mikor x kollegano felhivott 2 ev zero kommunikacio utan, hogy " es te nem is mondod, hogy megint jon a baba?"

Gondoltam magamban, hogy dee basszus te leszel az elso akivel közlöm... (Jézusom megis mit gondolt?)


Azota megtanultam, kollegano az kollegano nem baratno.

2019. aug. 20. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!