Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Létezhet, hogy nem szeretem a...

Létezhet, hogy nem szeretem a babám?

Figyelt kérdés

Van egy 7 hónapos babám, aki nagyon aranyos, kedves baba. Alapvetően jó baba is, éjjel alszik, szépen eszik, jó az étvágya, érdeklődő, figyelmes, nem üvöltős.

De nekem mostanában nincs hozzá türelmem és nem bírom néha elviselni.

Persze szépen ellátom, főzök neki, etetem itatom, ápolom, öltöztetem, napközben medencézünk stb.. De én nem bírom, mikor néha nyűglődik és nem tudom hogy mondjam "nyávog" ok nélkül, legszívesebben világgá mennék. Nincs kedvem vele játszani sem.

Megőrülök, aranyos kedves, de sokszor mikor alszik és hallom hogy ébredezik akkor el akarok tűnni..

A férjem sokat segít, sokat van a babával már amennyit a munkája engedi, ő nem érti hogy hogy érezhetek így, neki mindig öröm amit vele tölthet.

De én nem tudok így érezni. Sokszor mikor ébred és hallom a hangját az jut eszembe, hogy örökké itt lesz, ez nem egy kölcsön gyerek, hanem minden nap itt lesz és nekem kell hozzá odamennem...

Persze közben sajnálom hogy ilyen vagyok vele, jobbat érdemelne, nem akarok ilyen lenni vele, de nem tehetek róla ha agyamra megy.


2019. aug. 19. 22:57
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
79%

Jó dolgában már nem tud mit tenni az ember.....

Akartad ezt a gyereket? Akarod szeretni? Ha igen beszélj erről a pároddal, anyáddal, szakemberrel... Nem is értem a sok ilyen anyát... Kezeltesd magad, tényleg minden jó szándékommal mondom.

2019. aug. 19. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
79%
Depresszió. Kezelhető, fordulj pszichológushoz.
2019. aug. 19. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 Thoughtful válasza:
69%
Uristen hallod meg vagy áldva. Nem is értelek azt írod nyugodt csöndes a baba a párod is sokat segít akkor mi a gond? Az h Néha hisztis? Telkesen normális. Sztem vagy túl ritkán mozdulsz ki nem barátnőzől és a sok babázás ment az agyadra. Néha szervezz valamit ami kizökkent
2019. aug. 19. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
81%
Többet kéne a baba nélkül lenned. Elmenni barátnőzni,csavarogni,kikapcsolódni... A gyereket ha tudod bízd rá vkire.
2019. aug. 19. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:

Próbálok menni, de nehéz.

Anyósom nemrég meghalt, anyukám meg 70 km-re van és még aktívan dolgozik napi 10 órákat, szóval nincs kire hagyjam.

Most költöztünk nem rég ide, SENKIT nem ismerek, de szó szerint senkit.

Szóval annyira nem tudok hova menni.

Vannak barátnőim, de ők is dolgoznak ugye, szóval.. néha eljönnek, de az ugyanaz kb.

2019. aug. 19. 23:19
 6/26 anonim ***** válasza:
85%
Írtad, hogy a párod sokat segít.Menj olyankor mikor ő van a gyerekkel.Amúgy ha nem kezeled a mostani érzéseidet, dackorszak idején le is lépsz inkább:D Nem rossz indulatból írom, hanem mert most épp ezt tapasztalom.Hogy nézem hova tűnt a kis drága babám és milyen ,,ámokfutó" lett belőle.
2019. aug. 19. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
76%
500 mg magnézium naponta!
2019. aug. 19. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
46%
Létezhet
2019. aug. 20. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
67%

Nézd,én egyedül nevelem a most 6 hetes babámat.5 órát alszom naponta kb,azt sem egyben. Sokat sír,kínlódik,egész nap enne ha tehetné,másfél órás altatások után 10 perc múlva felkel.Van,hogy az agyamra megy nagyon! De minden nap áldom az eget,hogy van nekem,hogy ilyen amilyen,hogy kikészít néha,hogy nincs életem mellette. De nélküle már nem lenne értelme.

Szerintem pihenj egyet.Beszélj a férjeddel,hogy muszáj a gyerek nélkül lenned legalább 1 teljes napig és ha az sem segít,keress fel valakit mert lehet tényleg depressziós leszel..vagy már elkezdődött.De az nem normális,hogy így érzel.

2019. aug. 20. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
76%

3as...


"Néha hisztis? Telkesen normális." egy ekkora baba nem hisztizik.


Kérdező, sztem is kicsit monoton az életed. Probalj kiszakadni neha. Jarj el heti 2szer estenkent sportolni amig apa van a babaval. Legyenek dolgok amit apa csinal, apas program (pl esti furdetes).


Hetvegen menj el egyedül egy par orat valahova havonta parszor.


Ne erezz buntudatot, vannak ezzel sokan hasonlokeppen. En is vtam. Olyan erzes mintha kb semmit se tehetnek ugy es akkor ahogy es amikor en akarok, de kesobb jobb lesz.

2019. aug. 20. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!