Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 11 hónaposom nem all fel...

11 hónaposom nem all fel egyedül csak valami mellett?

Figyelt kérdés
Tudom vhogy fejleszteni, hogy önállóan is felálljon?
2019. aug. 20. 10:34
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem sem állt fel


Most is ritkán talàn 2-szer láttam, de jár egyedül.

14 hós


Ha van hrly akkor kapaszkodva áll fel

2019. aug. 20. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%
Nem kell eroltetni. Nekem kb par het leforgasa alatt felallt es elkezdett totyogni addig meg max kapaszkodva allt fel. Egy valamit biztos ne csinalj, ne setaltasd kezen fogva vagy ilyesmi.
2019. aug. 20. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
69%
Ne erőltesd. Majd megtanulja, nem kell sürgetni.
2019. aug. 20. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
52%

nem kell semmit sem tenned, időben van. Most alakul az egyensúlyérzéke, ha nem erőlteted, akkor mikor megerősödött az egyensúly-érzék szépen elengedi a kapaszkodót.

*

A pillangó története [link]

Egyszer egy ember a kertjében meglátott egy bábot az egyik ágon. Figyelte, ahogy egy kis rés jelent meg a bábon. Leült és órákon keresztül nézte a pillangó küzdelmét, ahogy próbálja szétfeszíteni a bábot és átpréselni testét a résen. Aztán megállt. Úgy látszott, feladja.

A férfi elhatározta, hogy segít szegény pillangónak, ezért hozott egy ollót, mellyel szétvágta a bábot, hogy a pillangó könnyen ki tudjon jönni belőle. A pillangó rögtön ki is szabadult, de a teste duzzadt, a szárnyai pedig aszottak voltak.

A férfi tovább figyelte a pillangót, várva, amint szárnyai hirtelen kinyílnak és boldogan elrepül. Azonban hiába várta ezt. A pillangó egész hátralévő életét a földön kúszva élte le. Soha nem volt képes repülni.

Jó szándékkal próbált segíteni neki a férfi, de nem értette meg, hogy a küzdelem, melyet a pillangó folytat a báb szétfeszítéséért, ahhoz szükséges, hogy a vér és a nyirok a szárnyaiba tudjon áramlani, és teljesen ki tudjanak fejlődni azok. A küzdelme a teljes élet záloga lehetett volna.

2019. aug. 20. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A fiam előbb állt fel önállóan, mint járt. De semmit sem siettettem. Ráér még. Általában mondjuk azután állnak önállóan fel, mikor már totyognak. Mindenkinél más. Ne siettesd. Ráérnek. Örülj annak ami van, mert nagyon hamar eltelik a gyerekkor.
2019. aug. 20. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
En nem sétáltatom csak a rokonok...hiaba mondom, akkor ők sértődnek meg.
2019. aug. 20. 12:21
 7/7 anonim ***** válasza:
Az enyém most lett 1 éves, most kezdett el mászni. Még kapaszkodva sem áll fel...
2019. aug. 20. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!