Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek erröl a...

Mi a véleményetek erröl a babakocsiról?

Figyelt kérdés
[link]
2010. júl. 13. 13:31
 1/9 anonim ***** válasza:
Átlagos.
2010. júl. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem bolygkerekes elöl:-((((
2010. júl. 13. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ár-érték arányban nem olyan rossz.
2010. júl. 13. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Kerekek bolygósíthatóság nekem nagyon hiányozna. Így állandóan fel-le kell mozgatnod a babakocsit a tolókarjánál fogva, hogy irányíthasd.
2010. júl. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Engem 2 dolog zavarna:dög nehéz,és nem bolygókerekes.Plusz ha kicsi autótok van gondotok lesz a csomagtartóba rakással.Ha ezek téged nem zavarnak,akkor ár érték arányban tényleg jó.Számomra pozitiv hogy jól téliesithető,és ezt biztos nem cseréled le a gyerek fél éves korában mert kinőtte.
2010. júl. 13. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

www.bergon.hu ezt nezd meg

hasonlo es jo minosegu

2010. júl. 13. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Kényelmes,nagy,jó rugózású,strapabíró,nagy kosarába pakolhatsz bőven,jól véd a széltől-esőtől,sokáig kihasználható.Nekünk hasonló volt (Bergon) nagyon szerettük.De összecsukva is nagy helyet foglalt,pedig nagy autónk van,nagy csomagtartóval.Mikor már szaladgált a babám többet volt kint,mint benne,ilyenkor meg már könnyebb volt az esernyő babakocsival rohanni utánna:)

Nem buszozáshoz találták ki!Nem igazán "városi" babakocsi,inkább kényelmes "kertvárosi"-nak mondanám,ha érted mire gondolok:)

De tényleg nagyon szerettük és ki is használtuk,éppen tegnap váltunk meg tőle:( leadtam bizományiba,nincs kinek adjam,viszont már csak a helyet foglalta.

Ja és ahogy az árát néztem,szerintem nagyon megfelelő,nem egy utolsó szempont a mai helyzetben.Kényelmes lesz a babádnak.Sok 3-4 funkciós babakocsinak sajnos keskeny a mózeskosara,sport része is,szerintem nem igazán kényelmes a babának,azokba sokszor úgy van belenyomva a gyerek:)Akár milyen "dizájnos"-ak szerintem a babánk kényelve fontosabb,mint a divat!

2010. júl. 13. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

második

-szerintem felesleges ekkor dögöt venni, nekem ami van kisebb, azt használom 16 hónapja.

-belefér a suzuki swift csomagtartójába és nem nkellet lecserélni kisebbre

-volt hozzá hordozó és bolygókerekes

2010. júl. 13. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Gagyi, Bergon, picit drágább, de sokkal masszívabb, jobban összerakott, tágasabb kocsi, és kinézetre hasonló.


Bergon, kunert, vagy takko, ezek még szerintem nagoyn jók.

2010. júl. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!