Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babáitok mikor kezdtek tapsoln...

Babáitok mikor kezdtek tapsolni, integetni?

Figyelt kérdés

Lassan 7 hónapos kisfiam még nem csináljak egyiket sem, ami eddig nem zavart. De van egy pár babás ismerôsöm és mindig mutogatják, mondogatják, hogy miket csinál a babájuk. Plusz a celeb gyerekekkel is tele az internet. Biztos nagyon rossz hogy nézegetem ès a hasonlítgatás is borzasztó ilyenekben, de ha nem akarnám is szembe jönne mindenféle ilyen dolog velem.

Az én kisfiam még ott tart, hogy mosolyog, sokat nevet, kacag. Visong, gagyoraszog, kúszki kezd, de mèg nem megy, és 4kézláb kutyázik. Forog minden irányba, gurul. Mindent és mindenkit nagyon figyel. Tárgyakat fog, teszi, veszi őket. És mindent rágcsál, szájba visz. Tud egyedül enni cumisüvegből és a kiskanalat is be tudja vinni.

Gondolom ezeknek (a taps, integetés) az utánozáshoz lenne közül, de esdig nem vettem észre hogy utánozna nagyon bennünket.

Hogyan tanítsam erre? Vagy csak mutassam meg néha éd majd rájön?

Nem mintha bazári majmot szeretnék belőle, nagyon nem!! Csak szeretném tudni, hogy majd ő is meg tudja csinálni.



2019. aug. 21. 11:45
 1/5 A kérdező kommentje:
Ahogy feltettem a kérdést kihozott több hasonlót is. Úgy nézem még akkor nincs elkésve.
2019. aug. 21. 11:50
 2/5 anonim ***** válasza:
10 honapos meg nem csinalja 1 evesen statusz kerdes csak
2019. aug. 21. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

10 hónapos lesz a babám a jövő hèt végén. 1 hónapja tapsol. Anyukám tanította meg rá. Azóta ha meglátja a mamát már tapsol is.

Integetés még nincs, pedig mindig pápázunk ha megy el valaki.

Én nem aggódom ilyeneken.

2019. aug. 21. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
1 éves múlt mikor integetni kezdett,tapsolni valamivel előbb.Hogy mikor kezdi az szerintem gyerekfüggő is.Nincs elkésve a babád semmivel.Pont elég a korához amit csinál.:)
2019. aug. 21. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem 8 hónaposan kezdett mindegyik integetni, a legnagyobb és a legkisebb 10 hónaposan tapsolt, a 2 középső 11. 😊
2019. aug. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!