Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek van olyan hogy 1...

Szerintetek van olyan hogy 1 vagy másfél éves gyerek tud egyedül kanállal pudingot enni úgy hogy még le sem eszi magát?

Figyelt kérdés

2019. aug. 22. 22:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Én 1.5 évest ismerek, ő nagyon szépen tudott enni.
2019. aug. 22. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Neha meg en is leszem magam, no meg a 3evesem is, bar o tobbszor, mint en! 😅

Amugy igen, masfel evesen elofordulhat, h sikerul baleset nelkul megenni egy pudingot, foleg ha BLWs.

2019. aug. 22. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Elképzelhető. A nagyfiam 3 évesen is nagyon csúnyán evett még, olyan 3,5 körülre vállalhatóvá vált, de nem balesetmentes most sem. Az ikreim sokkal előbb tudtak önállóan enni, inni, mint a nagy. Amióta "falatkásan" is ettek, kb. 1 éves kortól, ők maguk csippentették fel kézzel a katonákat. Kb. másfél évesen kezdték kiszedni a kanalat a kezemből, hogy ők akarnak enni. Most 21 hónaposak, sok megy mellé nyilván, de jut a szájukba is. Ha nem túl folyós a puding, szerintem egész szépen meg tudnák enni.


Szóval, nekem a tanulság: a kényszer nagy úr. A nagyfiamat sokáig etettem, itattam én, a kicsik rákényszerültek az önállóságra, ha gyorsan akarták a falatot, nem pedig várni a sorukra, hogy egy ide-egy oda, mert ugye sokáig nyilván ez volt. :D

2019. aug. 22. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Másfél évesnél már szerintem lehet.1 évesen nem tudom, korainak tűnik.
2019. aug. 22. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
62%
A lányom tudott
2019. aug. 22. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
A puding nem olyan nehéz, a lányom 15 hónapos kora előtt tudott úgy pudingszerű ételt enni, hogy nem ment mellé, max a szája körül vagy az állán volt egy kicsi. A rizs, vagy leves már komolyabb, az még mindig (szeptemberben lesz két éves) le tud potyogni a kanálról.
2019. aug. 23. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

13 hónaposan, ha elunja vagy nem a saját kanalával eszik akkor megy ki a joghurt ( pudingont nem eszik még)


Darabos étel, darabos főzelék maszatolással jár még.

Úgy gondolom 1,5 évesen menni fog leevés nélkül

/ bár nekem sem megy 😂/

2019. aug. 23. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Biztos van,de miert fontos ez? Hagyd hadd fejlodjon a sajat utemeben.
2019. aug. 23. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Hát az enyémek nem tudtak 😄 Mindkettő kb. háromévesen tudott már úgy enni ilyen petymeg kajákat, hogy nem ették le magukat.
2019. aug. 23. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Coffelia ***** válasza:
Van. A fiam egyévesen kezdett fagyizni, és kis műanyag kanállal jobban ment, mint a nyalakodás. Ooyan becsben tartotta azt az egy gombócot, hogy masfél éves korára már egy csepp se ment mellé :'D
2019. szept. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!